Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Леся Українка: «Вдалась ти крилатою – мусиш летіть!»

Леся Українка: «Вдалась ти крилатою – мусиш летіть!»

Завжди молодій на світлинах Лесі Українці 25 лютого виповнюється вже 150 років. Цей образ пережив чимало історичних та культурних змін, залишаючись актуальним завжди. Він і сьогодні мотивує, надихає, змушує мислити й відчувати.

Змінюється суспільство – з’являються нові ракурси представлення образу Лесі. Змінюються художні стилі і тренди в графічному дизайні – знаходяться й нові форми візуалізації її постаті.

22-28 лютого з нагоди ювілею видатної української письменниці студенти і викладачі кафедри графічного дизайну факультету дизайну і реклами Університету культури влаштовують мистецьку виставку «Вдалась ти крилатою – мусиш летіть!».

Відкриється експозиція у приміщенні Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького за адресою вул. Саксаганського, 93.

Авторські проєкти, що будуть згодом презентуватись, – про нові прочитання складного особистісного пазлу мисткині слова. Леся Українка летить. І в своїх легендарних творах, і в роботах графічних дизайнерів ХХІ століття. Це ілюстровані книжечки, концепт-арти комп’ютерних ігор за її поезіями, казками, оповіданнями, повістями, п’єсами, біографічні брошури, комікси, колажі і типографічні постери з відомими цитатами.

Куратори виставки: завідувачка кафедри графічного дизайну Наталя Удріс-Бородавко і старша викладачка Оксана Чуєва.

 

 

Контакти