17: День народження Кафедри комп’ютерних наук

Дата: 12.06.2018 | Рубрика: Новини

В Університеті культури відзначили 17-ий День народження Кафедри комп’ютерних наук Факультету економіки, права та інформаційних технологій. Святкова програма передбачала конкурси, вікторини, концерт і нагадувала неймовірне шоу, на якому зібрались не лише КН-щики, але і їхні друзі та колеги, справжні професіонали сфери інформаційних технологій.

До вступного слова запросили декана ФЕПІТ Олену Тимошенко, яка відзначила, що Кафедра комп’ютерних наук досягла неймовірних звершень у науковій, методичній, навчальній і профорієнтаційній роботі.

Олена Володимирівна побажала студентам успішної заліково-екзаменаційної сесії та чудового відпочинку, а науково-педагогічному складу кафедри – нових проектів, творчого натхнення, добробуту і миру. Завідувач Кафедри комп’ютерних наук Олена Чайковська приєдналася до привітань та розповіла про історію створення кафедри, як однієї з наймолодших у Київському національному університеті культури і мистецтв, а на останок пожартувала, що перший випуск, за підрахунками, уже може приводити навчатися до вишу своїх дітей.

Як зауважила Олена Антонівна, за час свого існування Кафедра КН об’єднала у дружну родину не лише талановитих студентів, але й високопрофесійних викладачів.

Теплу і незабутню атмосферу свята створили студенти кафедри, які організували яскравий концерт, веселі конкурси та незабутнє фаєр-шоу.

Привітали Кафедру КН із Днем народження і випускники різних років, які досягли професійних успіхів та власним прикладом надихнули студентів на подальше навчання і самовдосконалення.

Святковий торт став традиційним солодким завершенням Дня народження. Студенти, гості та викладачі кафедри задмухали 17 свічок, загадавши кожен своє бажання. Нехай задумане справдиться, успіхів і процвітання Кафедрі комп’ютерних наук.