Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, (044) 285-85-27, (068) 285-44-00

Як стати студентом КНУКіМ

ПЕРШИЙ КРОК – дуже простий!  Зареєструйcя на обрану творчу чи бізнес-спеціальність та пройди попереднє онлайн-зарахування!

http://knukim.edu.ua/vstup-bakalavr/

Підпишися на соціальні мережі факультетів  та дізнайся  більше про студентське життя !

До того ж, ти матимеш змогу особисто поспілкуватись із викладачами та розпитати студентів університету щодо умов навчання, студентського самоврядування, спортивних секцій і змістовного наповнення  дозвілля.

КРОК ДРУГИЙ – ознайомчий!

Ознайомся з майбутньою професією, перспективами працевлаштування, методикою навчання, зірковими викладачами, майстрами курсів та успіхами студентів на сайтах факультетів КНУКіМ: PR, журналістики та кібербезпеки; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебаченняхореографічного мистецтва; дизайну і рекламиівент-менеджменту та шоу-бізнесу; театру, кіно та естради; музичного мистецтва.

Довідавшись більше про всі спеціальності, ти зможеш обрати саме ту професію, про яку мріяв! А викладачі університету нададуть  поради, як підготуватись до вступу.

КРОК ТРЕТІЙ – інформаційний! Аби володіти необхідною інформацією щодо переліку предметів ЗНО для вступу на навчання за освітнім рівнем «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти в 2022 році, перейди за посиланням http://knukim.edu.ua/vstup-bakalavr/

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ – наполегливий! Починай готуватись до ЗНО! Відеоуроки, тести, завдання… Не забувай про підготовку до творчого конкурсу!

Хочеш досягти найкращих результатів?  Тобі  допоможуть досвідчені викладачі Київського національного університету культури і мистецтв!

КРОК П’ЯТИЙ – дуже відповідальний – ЗНО.

Спокійно, не панікуй. Хвилювання –  перший ворог!  Вір в себе, власні сили  та знання: все буде добре, хоча ні – все буде ВІДМІННО!

КРОК П’ЯТИЙ – подати документи до Приймальної комісії КНУКіМ та зареєструватись в ЄДЕБО!

Телефонуй:  044) 285-44-03, (044) 285-43-86 і представники консультаційного центру Університету культури нададуть потрібні роз’яснення та допоможуть з онлайн-реєстрацією.

КРОК ШОСТИЙ –ти успішно склав творчий конкурс і маєш високі бали в сертифікаті. Наші вітання – тебе зараховано до Університету культури!!!

Увага!

Якщо ти подав до Приймальної комісії КНУКіМ копії документів, то зобов’язаний передати оригінали у п’ятиденний термін після оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням, а також за рахунок приватних осіб.

Особи, які в установлений термін (5 днів) не подали оригінали документів, зараховуються на навчання до університету за рахунок приватних осіб.

Оригінал документа про освіту зберігається в університеті впродовж усього терміну навчання.

Не знайшов відповіді на деякі запитання? Читай правила вступу до Київського національного університету культури і мистецтв або звертайся до Приймальної комісії КНУКіМ.

Адреса: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, 20

Тел.: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86

Факс: (044) 285-85-27

 

Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Вартість навчання

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.