Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Як стати студентом КНУКіМ

ПЕРШИЙ КРОК – дуже простий! Завітайте на День відкритих дверей до КНУКіМ!

Ви відвідаєте мультимедійні аудиторії, новітні науково-практичні і творчі лабораторії факультетів:

До того ж, ви матимете змогу особисто поспілкуватись із викладачами та розпитати студентів вишу щодо умов навчання, студентського самоврядування, спортивних секцій і змістовного наповнення вашого дозвілля.

Довідавшись про всі спеціальності, ви зможете обрати саме ту професію, про яку мріяли! А викладачі університету нададуть вам поради, як підготуватись до вступу.

КРОК ДРУГИЙ – інформаційний! Аби володіти необхідною інформацією щодо переліку предметів ЗНО для вступу на навчання за ступенем «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти в 2019 році, перейдіть за посиланням.

КРОК ТРЕТІЙ – наполегливий! Починаємо готуватись до ЗНО! Відеоуроки, тести, завдання… Не забувайте про підготовку до творчого конкурсу!

Хочете досягти найкращих результатів? Вам допоможуть досвідчені викладачі Національного університету культури і мистецтв!

Підготовчі курси

На Підготовчих курсах КНУКіМ до творчого конкурсу ви отримаєте:

 • ефективні та перевірені методики підготовки;
 • тренінги від професіоналів-практиків;
 • високу результативність;
 • індивідуальний підхід і стратегію;
 • комплексну психологічну підготовку до тестування.

Підготовка до творчого конкурсу здійснюється по суботах, що дає можливість відвідування курсів абітурієнтам з усіх регіонів України.

 

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ – дуже відповідальний – ЗНО. Спокійно, не панікуйте. Хвилювання – ваш перший ворог! Ми віримо у ваші сили та знання: все буде добре, хоча ні – все буде ВІДМІННО!

КРОК П’ЯТИЙ – подати документи до Приймальної комісії КНУКіМ та зареєструватись в ЄДЕБО. Нададуть потрібні роз’яснення і допоможуть з онлайн-реєстрацією представники консультаційних центрів вишу.

Перелік необхідних документів:

 • атестат або диплом (оригінал або його завірена копія);
 • додаток до атестата або диплома (оригінал або його завірена копія);
 • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти;
 • 4 кольорові фотокартки 3х4 см;
 • медична довідка 086-О при вступі на спеціальності: “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво”, “Хореографія”, “Сценічне мистецтво”, “Музичне мистецтво”, “Готельно-ресторанна справа”;
 • копії паспорта, ідентифікаційного коду, приписного свідоцтва (для юнаків) та оригінали зазначених документів для їх засвідчення.

Увага! Медична довідка повинна бути датована роком вступу. Інші документи або їх копії подаються, якщо це обумовлено особливими умовами зарахування.

КРОК ШОСТИЙ: ви успішно склали творчий конкурс і маєте високі бали в сертифікаті. Наші вітання – вас зараховано до Університету культури!!!

Увага!

Якщо ви подали до Приймальної комісії КНУКіМ копії документів, то зобов’язані передати оригінали у п’ятиденний термін після оприлюднення списку осіб, рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням, а також за рахунок приватних осіб.

Особи, які в установлений термін (5 днів) не подали оригінали документів, зараховуються на навчання до університету за рахунок приватних осіб.

Оригінал документа про освіту зберігається в університеті впродовж усього терміну навчання.

Не знайшли відповіді на деякі запитання? Читайте правила вступу до Київського національного університету культури і мистецтв  або звертайтесь до Приймальної комісії КНУКіМ.

Адреса: 01042, м. Київ, вул. Чигоріна, 20

Тел.: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86

Факс: (044) 285-85-27

Контакти