Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Як стати студентом КНУКіМ

ПЕРШИЙ КРОК – дуже простий! Зареєструйcя на обрану творчу чи бізнес-спеціальність та пройди попереднє онлайн-зарахування!

http://knukim.edu.ua/vstup-bakalavr/

Підпишися на соціальні мережі факультетів та дізнайся більше про студентське життя!

До того ж, ти матимеш змогу особисто поспілкуватись із викладачами та розпитати студентів університету щодо умов навчання, студентського самоврядування, спортивних секцій і змістовного наповнення дозвілля.

КРОК ДРУГИЙ – ознайомчий!

Ознайомся з майбутньою професією, перспективами працевлаштування, методикою навчання, зірковими викладачами, майстрами курсів та успіхами студентів на сайтах факультетів КНУКіМ: PR, журналістики і кібербезпеки; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебаченняхореографічного мистецтва; дизайну і рекламиівент-менеджменту та шоу-бізнесу; театру, кіно та естради; музичного мистецтва.

Довідавшись більше про всі спеціальності, ти зможеш обрати саме ту професію, про яку мріяв! А викладачі університету нададуть поради, як підготуватись до вступу.

КРОК ТРЕТІЙ – інформаційний! Аби володіти необхідною інформацією щодо проходження національного мультипредметного тесту (НМТ), творчого конкурсу, співбесіди та мотиваційного листа для вступу на навчання за освітнім рівнем «Бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти в 2022 році, перейди за посиланням http://knukim.edu.ua/vstup-bakalavr/

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ – наполегливий! Починай готуватись до НМТ. Відеоуроки, тести, завдання… Не забувай про підготовку до творчого конкурсу! http://knukim.edu.ua/abituriyentu/programa-tvorchogo-konkursu/

Хочеш досягти найкращих результатів? Тобі допоможуть досвідчені викладачі Київського національного університету культури і мистецтв!

КРОК П’ЯТИЙ – дуже відповідальний – НМТ.

Спокійно, не панікуй. Хвилювання –  перший ворог!  Вір в себе, власні сили  та знання: все буде добре, хоча ні – все буде ВІДМІННО!

КРОК П’ЯТИЙ – подати документи до Приймальної комісії КНУКіМ та зареєструватись в ЄДЕБО!

Телефонуй: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00 і представники консультаційного центру Університету культури нададуть потрібні роз’яснення та допоможуть з онлайн-реєстрацією.

КРОК ШОСТИЙ – ти успішно склав творчий конкурс та національний мультипредметний тест. Наші вітання – тебе зараховано до Університету культури!!!

Увага!

Прийом заяв і документів від вступників розпочинається 29 липня.

Прийом документів закінчується:

о 18:00 8 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів;

о 18:00 23 серпня – для осіб, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту, результатів зовнішнього незалежного оцінювання за 2019-2021 роки, а також творчих конкурсів, які були складені з 01 по 18 липня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця держзамовлення до 10:00 20 серпня та подати письмову заяву про виключення заяв на інші місця держзамовлення. Зарахування цієї категорії вступників за держзамовленням відбувається не пізніше 15:00 22 серпня, а заяви осіб, зарахованих на інші місця держзамовлення, виключаються впродовж 22 серпня.

Оригінал документа про освіту зберігається в університеті впродовж усього терміну навчання.

Не знайшов відповіді на деякі запитання? Читай правила вступу до Київського національного університету культури і мистецтв або звертайся до Приймальної комісії КНУКіМ.

БАГАТО БЮДЖЕТНИХ МІСЦЬ!

Талановитим вхід без черги!

м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36,

Тел.: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

м. Львів, вул. Кушевича, 5, тел.: (096) 906- 61-54

Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Вартість навчання

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року