Актуальні дискурси мистецтва естради: традиції та європейська інтеграція

Рубрика: Анонси

Шановні колеги!

Факультет режисури естради Київського національного університету культури і мистецтв запрошує науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, здобувачів та магістрантів вітчизняних і зарубіжних закладів вищої освіти взяти участь у Всеукраїнській заочній науковій конференції «Актуальні дискурси мистецтва естради: традиції та європейська інтеграція», яка відбудеться 20 квітня 2021 року.

Мета проведення конференції – розвиток, стимулювання та висвітлення результатів і напрямків досліджень професорсько-викладацького складу, докторантів, аспірантів, магістрантів та обдарованих студентів університету, закладів вищої освіти культури і мистецтв України з проблем теорії і практики сучасного естрадного мистецтва, впровадження нових сучасних методик у системі мистецької освіти, обґрунтування тенденцій розвитку мистецтва естради в сучасній соціокультурній сфері в умовах глобалізаційних процесів.

Тематичні напрями конференції:

1. Тенденції розвитку мистецтва естради в сучасній соціокультурній сфері.

2. Аспекти формування професійних компетентностей майбутніх артистів та режисерів естради.

3. Інтеграційні процеси мистецьких форм: традиції та новаторство.

4. Політичні аспекти в сучасному культурно-мистецькому просторі.

Прийом тез: до 1квітня 2021 р. (дистанційно).

Для участі у конференції необхідно до 1 квітня 2021 року (включно) на електронну адресу оргкомітету mirchukmmm@gmail.com окремими файлами надіслати:

– заявку та анкету на участь у конференції;

– тези (назва файлу: N та назва тематичного напряму, П.І.Б. автора тез).

Збірник тез буде надіслано учасникам конференції на відділення Нової пошти, вказане у заявці.

Участь у конференції безкоштовна.

Детальніше з умовами і вимогами оформлення та подання тез можна ознайомитись в інформаційному листі!