Анатолій Орел: «Саме ви, молоде покоління – потенціал нації, її обличчя та сила»

Дата: 29.03.2013 | Рубрика: Новини

Студенти Інституту журналістики і міжнародних відносин радо зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Італійській Республіці та Республіці Мальта Анатолієм Орлом (2004-2005 рр.). _MG_3269У різні роки Анатолій Орел працював старшим викладачем Військового інституту іноземних мов, заступником глави Адміністрації Президента України, радником Прем’єр-міністра України, був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Італії та Мальті, Надзвичайним і Повноважним Послом України в Сан-Марино, постійним представником України в ЮНЕСКО, а зараз є генеральним директором українського Центру міжнародних та порівняльних досліджень.

_MG_3256Офіційний прийом посла відбувся о 12:00 в 506 аудиторії. За старовинними українськими традиціями гостинності поважного гостя вітали запашним короваєм на вишитому рушникові студенти кафедри Народної хореографії Уляна Захарова та Богдан Гураль. _MG_3277Проректор КНУКіМ Петро Павлович Андрієнко представив гостя студентам, які винагородили гостя бурхливими оплесками.

Анатолій Костянтинович виявився людиною відкритою та комунікабельною. Він відмовився виступати з трибуни, заявивши, що хоче бути ближче до студентів. Під час дружнього спілкування з майбутніми фахівцями з міжнародних відносин обговорювались актуальні питання співробітництва студентів із міжнародними організаціями, реалізації власного політичного потенціалу, аналізу успішних іноземних молодіжних програм у сфері науки.

_MG_3300Поважний Посол поділився своїм професійним досвідом і  розповів багато історій із життя, які вплинули на формування його як особистості та подальше кар’єрне зростання, і навіть – про курйозні ситуації, пов’язані із дипломатичною діяльністю. _MG_3292Студенти активно ставили актуальні запитання щодо входження України до ЄС, шляхів покращення та вдосконалення якості життя, на які Анатолій Костянтинович давав аргументовані відповіді та поради молодому поколінню: «Беріть ініціативу у свої руки, розширюйте кругозір, не зупиняйтеся на досягнутому, багато читайте, слідкуйте за новинами не лише України, а й світу, аналізуйте, робіть власні висновки, адже саме ви,  молоде покоління – потенціал нації, її обличчя та сила».

_MG_3307Щиру подяку за безцінні професійні поради та змістовну зустріч висловлюють студенти ІЖіМВ КНУКіМ Надзвичайному і Повноважному Послу України в Італійській Республіці та Республіці Мальта (2004-2005 рр.) Анатолію Костянтиновичу Орлу._MG_3337_MG_3346