Анна Богінська: «Як ставити цілі і досягати їх»

Дата: 13.09.2018 | Рубрика: Новини

На Факультет міжнародних відносин завітала успішна письменниця-аналітик, коуч, радіоведуча, бізнес-аналітик та бізнесвумен Анна Богінська.

Коуч провела для студентської молоді Університету культури майстер-клас на тему «Як ставити цілі і досягати їх». Анна розповіла, як правильно мислити, аби досягти бажаного, як бути самодостатньою особистістю та поділилась основними принципами свого життєвого успіху.

«Без відповідальності не буває успіху. Відповідальність – ваш головний двигун прогресу», – наголосила Анна Богінська.

«Те, що ми робимо сьогодні, кладе відбиток на наше завтра. Роблячи одне й те ж саме кожен день, приведе вас до одного й того ж результату. Тому виходьте із зони комфорту та шукайте інші шляхи у досягненні бажаного.

Всі наші невдачі, проблеми і страхи від незнання. Тож здобувайте знання! Вчіться у кращих. Знайдіть людину, яка стане для вас мотиватором до успіху. Але пам’ятайте, для того, аби хтось давав вам пораду, він має сам досягти висот у даній сфері», – продовжила бізнесвумен.

Також Анна зауважила, що самодостатність – це коли почуття, думки і дії співпадають. Самодостатня людина ніколи не поставиться до іншого гірше, ніж до себе, та ніколи не буде порівнювати себе з кимось.

Бажання-мрія-ціль-результат – такою має бути послідовність дій успішної людини, за словами письменниці. Але при цьому ціль не може впливати на інших, порушувати систему людських цінностей, бути блокована страхами, ваганнями і почуттями провини.

«Ви маєте чітко розуміти, що наше мислення визначає все. Слухайте своє серце, вірте в свою мрію та пам’ятайте – натхнення знаходиться в нас самих!» – сказала Анна Богінська.

Гостя стала для молоді Факультету міжнародних відносин своєрідним мотиватором, вселила в них віру в те, що немає нічого неможливого та зарядила їх на успішне майбутнє. «Якщо хтось зміг це зробити, то і ви обов’язково зможете!»