Українсько-польське науково-освітнє співробітництво

Рубрика: Анонси

24-28 квітня кафедра інформаційної, бібліотечної та архівної справи факультету культурології представляє цикл лекцій з порівняльного бібліотекознавства д-ра Хенріка Холлендера – директора університетської бібліотеки Лазарського Університету (Варшава) (2015 р. визнаний кращим польським закладом вищої освіти у світовому рейтингу Multirank, підготовленому для Європейської комісії; колишня Вища школа комерції та права ім. Р. Лазарського.).

24.04 – загальна лекція-знайомство «Бібліотека Варшавського Університету: науковий приклад з Польщі» (1 – 4 курси КББ) (12.30, вул. Є. Коновальця, 36, читальна зала наукової бібліотеки КНУКіМ).

25-27.04 – три лекції зі Вступу до порівняльного бібліотекознавства для студентів 2-го курсу спеціалізації «Менеджмент бібліотечно-інформаційної діяльності» (вул. Чигоріна, 14, ауд. 88).

Д-р Хенрік Холлендер у 1992 – 2003 рр. займав посаду директора Наукової бібліотеки Варшавського університету; брав участь у створенні концепції розподілу колекцій і візуальної інформаційної системи; впровадженні онлайн-каталогізації старих друкованих видань; займався створенням електронних бібліотек технічних університетів Варшави і Любліна; працював над проектами будівництва бібліотек університету у Вроцлаві та технологічного університету в Білостоку.

Слухачі курсу отримають відповідний Сертифікат.

Реєстрація бажаючих прослухати курс триватиме до 21.04 за адресою: вул. Чигоріна, 14, к. 75, кафедра інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Email: abiturient_knukim@ukr.net