«Міс і містер кіно – 2017»!

25 квітня відбудеться грандіозний довгоочікуваний конкурс «Міс і містер кіно – 2017»!

Небувалий резонанс викликало відео з кастингу конкурсу

VLOG ІКіТБ! МІС І МІСТЕР КІНО alexkrasnenko

Близько 11000 переглядів, багато коментарів, побажань та відгуків від випускників, студентів, абітурієнтів, медійників.

Так відома телеведуча, журналіст Соломія Вітвіцька написала студентам Факультету кіно і телебачення побажання успіхів та наснаги!

Соломія давно стежить за життям зіркового факультету і неодноразово наголошувала, що університет культури – єдиний виш, де готують справжніх професіоналів медіасвіту. Нині ведуча звернула увагу на те, з яким запалом студентський парламент ФКіТБ готується до «Міс і містер кіно», і не змогла залишитись осторонь: «Вражена тим, з якою віддачею ваші студенти підходять до організації заходів! Дуже тішить, що нині молодь живе своєю справою, створюючи по-справжньому гучні проекти! Дякую за запрошення у склад журі, але на превеликий для мене жаль, на той час буду у відрядженні. Втім морально та ментально – з вами! Обіймаю!» – Соломія Вітвіцька.

Нагадуємо довгоочікуваний «Міс і містер кіно – 2017! Вже зовсім скоро!»

Організатори обіцяють, що захід буде масштабним та креативним! Сюрпризи готуються як для учасників, так і для глядачів!

Захід відбудеться 25 квітня о 19.30, клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11.

Email: abiturient_knukim@ukr.net