Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

«Окрилені мрією»

Теорія для студентів – необхідна річ, але практика також відіграє важливу роль у професійному формуванні. Тому молодь ІV курсу Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності Факультету культурології Київського національного університету культури і мистецтв не лише проходить виробничу практику у Центрі української культури та мистецтва, але й втілює в життя власні проекти.

Таким є виставково-соціальний проект «Окрилені мрією», організаторами якого виступили студентки Олена Мазуренко, Ліна Вадіс, Юлія Кравчук, Тетяна Анохіна. Проект недарма стосується мрії, адже кожен організатор дозвіллєвої діяльності та рекреації в душі мріє створити проект, який надихне інших на нові починання!

Про що проект практикантів? Про те, що мрії варті того, щоб бути почутими. І зовсім неважливо, скільки тобі років, або хто ти за професією, адже творити може кожен – це і є мистецтво. На виставці усі охочі зможуть побачити роботи дітей, молоді, дорослих та людей поважного віку, зокрема, прикраси, картини, ляльки, скульптури, книги тощо, які кожному з нас скажуть: «я існую завдяки сміливості автора!».

Виставка відкривається 27 січня о 14:00 і триватиме до 6 лютого включно. Майже щодня майстри будуть проводити цікаві майстер-класи, а організатори-студенти – натхненні екскурсії.

Детальна інформація за посиланням: http://www.dolesko.com/Vistavkovo-sociial-nij-proekt-Okrilenii-mriiieyu.html

Ласкаво просимо відвідати проект «Окрилені мрією», вхід вільний!

Контакти