Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Проблеми і перспективи розвитку менеджменту та менеджмент-освіти у соціокультурній сфері

Дата: 13.12.2018 | Рубрика: Новини

В Університеті культури відбувся ІІ-ий Всеукраїнський круглий стіл «Проблеми і перспективи розвитку менеджменту та менеджмент-освіти у соціокультурній сфері». Організували засідання Кафедра шоу-бізнесу та Науково-дослідний інститут.

Науковий захід був присвячений обговоренню актуальних питань і концепцій менеджменту та менеджмент-освіти у соціокультурній сфері ХХІ століття.

Розпочав круглий стіл доктор економічних наук, професор, науковий керівник напряму «Менеджмент соціокультурної діяльності» та очільник оргкомітету Ярослав Мартинишин: «Основна мета заходу полягає у науковому забезпеченні розвитку нової спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Університет здійснює професійну підготовку бакалаврів, магістрів, однак наразі відсутня підготовка наукових кадрів за даним фахом. Саме це вимагає підсилення науково-дослідного розвитку за цим напрямом, що стане науковим підґрунтям для становлення і розвитку нової спеціальності».

Після чого до учасників наукового зібрання звернулась декан Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, доцент, кандидат культурології Людмила Поліщук, яка у своїй промові порушила тему креативної складової підготовки івент-менеджерів в Україні.

«У першу чергу я хочу подякувати Ярославу Мартинишину за те, що Кафедра шоу-бізнесу стала науковим центром нашого факультету.

Менеджмент соціокультурної діяльності – молодий, амбіційний і перспективний напрям. Тому, я вважаю, саме Університет культури має рухати науку даної сфери в бік розвитку, проводити фундаментальні дослідження, створювати нове та унікальне, а також здійснювати наукові відкриття», – сказала Людмила Поліщук.

Під час круглого столу розглядались такі питання:

  • Актуальні проблеми соціокультурної сфери в умовах глобалізації: теорія і практика
  • Креативні технології і перспективи розвитку соціокультурної сфери
  • Сучасний менеджмент у формуванні соціокультурної сфери ХХІ століття
  • Ринкові відносини, підприємництво та управління у галузях соціокультурної сфери
  • Державна підтримка соціокультурної сфери: ресурси, механізми, інститути
  • Особливості менеджменту та нові вимоги до роботи менеджера в епоху глобалізації
  • Новітні концепції менеджменту й актуальні проблеми менеджмент-освіти
  • Ключові здібності сучасного менеджера та педагогічні технології їх розвитку
  • Формування сучасної моделі менеджмент-освіти у соціокультурній сфері.

Кожен доповідач детально розкрив обрану тему та поділився власними ґрунтовними дослідженнями. Під час обговорення науковці проаналізували важливі питання щодо тенденцій і перспектив розвитку соціокультурного менеджменту, науково-дослідних планів, професійного вдосконалення студентів у процесі практичної підготовки, майбутнього працевлаштування молодих фахівців тощо.

Завершився ІІ-ий всеукраїнський круглий стіл активною дискусією учасників, фотосесією і врученням їм сертифікатів.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року