Всеукраїнський хакатон для дівчат

Запрошуємо дівчат-студенток (спеціальність «Комп’ютерні науки» «Дизайн») 21-22 жовтня взяти участь у Всеукраїнському хакатоні для дівчат «Hack for Good: Збільшення кількості дівчат в STEM через IT-технології».

Організаторами проведення Всеукраїнського хакатону є Центр «Розвиток КСВ» і Фонд народонаселення ООН в Україні за підтримки Посольства Австрії в Києві.

Партнери хакатону – Компанія SAP та MacPaw.

Проект проводиться з метою популяризації STEM-спеціальностей для дівчат.

Основними його завданнями є:

  • виявлення та підтримка дівчат, які зацікавлені у програмуванні та проектуванні в ІТ-галузі;
  • залучення дівчат віком від 18 до 24 років до поглибленого вивчення STEM-дисциплін;
  • формування висококваліфікованих кадрів в сфері ІТ;
  • створення нових загальнодоступних соціально важливих або інноваційних додатків і сервісів для підвищення розвитку сфери інформативних технологій;
  • стимулювання творчого мислення та самовдосконалення молоді.

У рамках хакатону дівчатам пропонується виконати конкурсне завдання з ІТ або дизайну (прописано в Положенні хакатону – www.csr-ukraine.org), а також написати мотиваційний лист на тему: «Чому мені важливо взяти участь у цьому хакатоні?».

Із 22 вересня 2017 року розпочинається прийом заявок від учасниць, який триватиме по 9 жовтня 2017 року до 18:00 включно. До 16 жовтня 2017 буде оголошено список найкращих робіт.

Найкращі 30 учасниць з IT та дизайну будуть запрошені до участі у фінальному заході хакатону в Києві 21-22 жовтня 2017 року. Переможці будуть нагороджені грошовими призами для реалізації найкращих ідей-проектів.

Контакти
Email: abiturient_knukim@ukr.net
Тел.: (044) 285-44-03, 285-43-86
Факс: (044) 285-85-27