Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Бандурне мистецтво КНУКіМівців

Дата: 02.04.2015 | Рубрика: Новини

30 березня, в стінах Київського міського Будинку учителя з успіхом пройшов звітний концерт Кафедри бандури та кобзарського мистецтва КНУКіМ. Художній керівник, диригент – залужений артист України, професор КНУКіМ Андрій Іваниш, диригент-хормейстер, заслужений  діяч  мистецтв України, професор  КНУКіМ  Володимир Курач.

Фото 0 Фото 1 Фото 2

Із вітальними словами перед численними прихильниками бандурного мистецтва виступив завідувач Кафедри, народний артист України, професор Петро Чухрай «Кафедра бандури та кобзарського мистецтва КНУКіМ є унікальною в Україні, а викладачі кафедри – народні і заслужені артисти України, легенди українського кобзарського мистецтва, професіонали відомі у всьому світі, які за роки існування кафедри виховали багато лауреатів всеукраїнських і міжнародних конкурсів, що працюють у провідних мистецьких колективах та гідно представляють українське народне мистецтво не лише в Україні, а й за її межами…»  

Фото 3

Концерт пройшов на одному диханні. У програмі прозвучали українські народні пісні, думи, твори української класики, які глядачі сприймали з захопленням.

Фото 4 Фото 5 Фото 6

Теплом у душах глядачів відгукнулися пісні у виконанні капели бандуристів КНУКіМ «Україна є, Україна буде!», «Щедрик», «Ішов козак потайком», «Сусідка» та ін.

Фото 7 Фото 8 Фото 9

Під гарячі оплески слухачів були виконані твори «Бандуристе, орле сизий» на вірші Т.Г.Шевченка, соліст – студент 4 курсу Юрій Галібін, українська народна пісня – «Ти до мене не ходи» та українська народна пісня – «Ой я знаю, що гріх маю», солістка заслужена артистка України Олена Гончарук та дует викладача зі студентом української народної пісні – «Місяць на небі».

Фото 10 Фото 11 Фото 12 Фото 13

Приємною несподіванкою для глядачів був виступ викладача Кафедри бандури та кобзарського мистецтва заслуженого артиста України Тараса Яницького, який віртуозно виконав твір Володимира Павліковського «Бурлеска», а також студентки 2 курсу Світлани Лагоди (клас бандури народного артиста України, професора Петра Чухрая), що виконала твір П. Чайковського «Осінь».

Фото 14 Фото 15

«Без студентів немає університету, без їх допитливості і творчого поступу вперед немає творчості у викладачів, без студентського руху немає здобутків, перемог і високого рейтингу університету ані у своїй країні, ані за її межами. Щиро дякую нашим студентам за те, що ви є! Творіть натхненно і щиро! Спасибі глядачам, що провели цей вечір з нами!» – натхненно завершив концерт завідувач кафедри Петро Чухрай.

Фото 16 Фото 17 Фото 18 Фото 19 Фото 20

Контакти