«BEST WEEKEND FEST» – медіафестиваль для абітурієнтів

29 лютого на ФАКУЛЬТЕТІ ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ І ЖУРНАЛІСТИКИ відбудеться медіафестиваль для абітурієнтів.

«BEST WEEKEND FEST» – це реальна можливість для цілеспрямованої молоді спробувати себе у професіях журналіста, піарника і рекламіста.

Ви зможете:

• Дізнатись більше про омріяний університет та факультет.
  • Познайомитись із викладачами, професорами університету.
  • Особисто потиснути руку Почесному Президенту та завідувачу кафедри PR і журналістики Університету культури – Михайлу Поплавському.
  • Зробити селфі із головною героїнею телесеріалу «Школа» – Іриною Кудашовою.
  • А також відвідати круті майстер-класи ТОП-викладачів ФЗГіЖ, познайомитись зі студентами і такими ж абітурієнтами, як ви, та класно провести час у родині піарників і журналістів.

Важливо! Під час медіафестивалю буде унікальна можливість пройти пробне випробування зі спеціальності, перевірити свої навички, поринути та закохатися у професію!

Аби не пропустити цю яскраву подію, необхідно зареєструватись за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdO8d_pOdIFCmB4w5UxmZ62VFq2sty7hOuHSXCI138JlQ3ooA/viewform

Чекаємо 29 лютого 2020 року!