Cтуденти REMS – творці головної резиденції Діда Мороза!

Дата: 31.12.2020 | Рубрика: Новини

Святкова резиденція Діда Мороза кожного дня активно продовжує відчиняти свої двері в «Зимовій країні на ВДНГ» як наживо, так і онлайн.

Традиційно до новорічних свят у дев’ятому павільйоні відбувається святкове інтерактивне шоу — казка з чарівними героями, яскравими декораціями та цікавою програмою. І створюють її саме студенти кафедри режисури естради і масових свят (REMS) факультету режисури естради.

Тут кожна дитина має змогу потрапити до чарівної хатини Діда Мороза, познайомитися з ним і його казковим оточенням.

Вірні друзі Діда Мороза – це REMS-ельфи, які проводять розважальну програму, що складається з мініквестів, цікавих ігор і завдань, а також допомагають написати листа з побажаннями, якщо малюк не встиг це зробити вдома.

Створювати свято або шоу – необхідний творчий досвід для молоді факультету режисури естради. До кожного з дітлахів студенти прагнуть знайти особливий підхід і подарувати чудовий настрій, адже від усмішок малечі залежить їхня віра у головного чарівника Діда Мороза, який обов’язково здійснить усі бажання. До речі, зацікавити та захопити увагу найвдячнішої аудиторії і було практичним завданням для REMS-молоді, яка успішно реалізує власні здібності і знання у професійних, іноді казкових реаліях.