День освітянина на Факультеті міжнародних відносин

Дата: 09.10.2018 | Рубрика: Новини

На Факультеті міжнародних відносин відсвяткували День працівників освіти. Талановита молодь поздоровила своїх улюблених наставників і підготувала для них розважальне шоу, у якому викладачі – учасники, а студенти – глядачі.

Розпочавши захід, ведучі Євген Ярошенко та Анастасія Лобіна акцентували, що на освітян чекає чимало приємних сюрпризів.

Професійною грою на саксофоні підкорив присутніх Роман Попов. А далі викладачі взяли участь у першому конкурсі, розподілившись на дві команди. Завдання полягало у тому, щоб відгадати якомога більше слів, читаючи їх по губах.

Одразу після конкурсу молодь показала інсценівку іспиту, викликавши у викладачів хвилю овацій та щирого сміху. Актори іронічно продемонстрували, як студенти нервуються на екзамені, іноді непритомніють і намагаються згадати неможливе.

По-справжньому викладачів розважив «Капелюх-мюзикослух», який допоміг дізнатись юним міжнародникам, про що ж насправді думають викладачі під час лекцій і практичних занять.

Творчий дует Єлизавети Проніної та Дар’ї Гордієнко презентував усім присутнім чарівну пісню «Breezeblocks».

Упродовж другого конкурсу викладачі відгадували назву пісні, яку їм показували за допомогою міміки і жестів.

Мета третього змагання для освітян полягала у тому, що 4 представники команд протягом 90 секунд мали відгадати та скомбінувати якнайбільше слів із запропонованих літер.

За підсумками всіх конкурсів перемогла дружба, а пісня Маргарити Штанько «Усміхайся» завершила урочистість і подарувала учасникам шоу неймовірні емоції.