День туризму, або Hawaii-party

Дата: 07.10.2019 | Рубрика: Новини

Туризм – один із видів активного відпочинку, який асоціюється з подорожами, пізнанням світу та відкриттям нових територій, торгівельними, дипломатичними та релігійними місіями. Однак є люди, для яких туризм – це життя, сповнене постійного навчання, розуміння природи та особистого виховання. Для студентів-туризмознавців і студентів ГРТС-ників туризм – це не просто термін, а частина майбутньої професії.

Всесвітній день туризму відзначається вже понад тридцять років і збирає навколо себе людей, для яких це безперервний потік емоцій, вражень та щодень нові відкриття. Це свято тих, хто хоч раз вибирався на відпочинок у незвідані місця, й тих – хто вміє зробити цей відпочинок незабутнім. Приміром, відпочити на Гавайях.

Тихоокеанське узбережжя з екзотичною красою пейзажів, надзвичайною різноманітністю ландшафту, шаленими екскурсіями та розвагами підкорило й студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Реалізуючи свою мрію, вони не подорожували цього разу, а відтворили атмосферу півострова у виші, влаштувавши гарячу вечірку в гавайському стилі – «FGRITB HAWAII-PARTY».

Долучившись до яскравого паті, із професійним святом майбутніх туризмознавців привітали декан ФГРіТБ Ігор Комарніцький та завідувачі кафедр факультету Валентина Русавська і Володимир Антоненко, які побажали молоді цікавого і змістовного навчання, активної життєвої позиції та успіхів.

Гавайська вечірка вдалась на славу! Різнобарвні леї, якими вітали студентів при вході до університету, передбачення про подорожі на рік, крута інстаграм-фотозона, гра у лімбо, концертна програма, запальні вибухові номери та незабутні емоції – все це залишиться в пам’яті надовго.

Хтось скаже, що студенти ФГРіТБ – ще на шляху до успіху, а викладачі запевняють, що молодь уже готова дати фору будь-якому досвідченому фахівцеві, адже на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу професіоналами стають набагато швидше.

ФГРіТБ – твій бізнес-факультет!

Університет культури – твій виш майбутнього!