День відкритих дверей у богемному виші країни!

Дата: 12.04.2018 | Рубрика: Новини

Університет культури щодня гостинно зустрічає абітурієнтів з різних куточків України. Сьогодні до зіркового вишу завітала прогресивна молодь із Чернігівської, Житомирської, Хмельницької та Київської областей і столиці, аби детально ознайомитись з умовами вступу, необхідними сертифікатами ЗНО, специфікою проведення творчих заліків і конкурсів та перевагами навчання.

Після зустрічі зі штабом «Абітурієнт-2018» вступники пройшли експрес-реєстрацію та вирушили на екскурсію вишем.

На початку молодь відвідала один із найпотужніших структурних підрозділів Університету культури – Факультет журналістики і міжнародних відносин. Абітурієнти довідались, що цьогоріч необхідний такий перелік сертифікатів ЗНО зі спеціальностей:

• «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»українська мова та література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); на вибір: історія України або математика;
  • «Журналістика»українська мова та література, історія України, на вибір: іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) або математика; обов’язково складається  –  творчий залік.

Важливою складовою навчального процесу на ФЖіМВ є професійно-практична підготовка. Студенти набувають фахових знань під час участі у міжнародних конференціях («Модель ООН», «Україна і світ»), культурно-просвітницькому проекті («Нас єднає Шевченкове слово»), де були присутні представники посольств різних країн світу: Надзвичайний і Повноважний посол республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан; Надзвичайний і Повноважний посол держави Палестина в Україні, Доктор Мохаммед Кассем Аль-Асаада; Надзвичайний і Повноважний посол республіки Польща в Україні Ян Пєкло; заступник Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Словенія в Україні пані Матея Крачун; відвідин тематичних  зустрічей і майстер-класів (експерта з етикету, президента «Etiquette School» Наталії Адаменко; Міністра-Радника, заступника голови дипломатичної місії Посольства Японії в Україні, пана Мічіо Харади; члена Академії американських поетів, автора унікальних методик з вивчення англійської мови Джеремі Вілсона; Повноважного посла Індії в Україні, пана Маноджа Кумара Бхарті) і пізнавальних лекцій.

Окрім навчальних заходів, студенти також долучаються до розважальних та інтелектуальних: івентів, святкових концертів, КВН, fashion-показів.

Втім найважливішою для абітурієнтів стала інформація про перспективи працевлаштування. По завершенні навчання випускники ФЖіМВ обіймають такі посади: політолог-аналітик, посол, генеральний консул, експерт-міжнародник, дипломат, керівник протокольної служби, іміджмейкер, журналіст, PR-менеджер, копірайтер, креативний директор, рекламіст, арт-директор, брендмейкер.

Ознайомившись з особливостями навчання на ФЖіМВ, вступники відвідали інноваційні фахові лабораторії, оснащені сучасним мультимедійним обладнанням, на факультетах: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; дизайну і реклами; режисури і шоу-бізнесу; економіки, права та інформаційних технологій; хореографічного мистецтва; соціокультурної діяльності; музичного мистецтва.

Навчають студентську молодь у столичному ВНЗ провідні фахівці-практики, педагоги з багаторічним досвідом, видатні актори кіно і театру, режисери, хореографи-постановники, відомі співаки, теле- та радіоведучі, продюсери, дизайнери, стилісти, ресторатори, політтехнологи, корифеї сфери піар і журналістики.

Слід зазначити, що Університет культури здійснює підготовку фахівців за освітніми ступенями «Бакалавр», «Магістр» та підготовку науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації в аспірантурі і докторантурі. Молодь здобуває вищу освіту на денній, заочній та дистанційній формах навчання. Для випускників з дипломом «Молодшого спеціаліста» у виші є свої переваги. Вони можуть вступати одразу на 2-ий або 3-ій курс без складання ЗНО.

У зірковому виші студенти навчаються за європейськими освітніми програмами і проходять практику у провідних установах та організаціях країни і закордону. Також при Університеті культури функціонує Українсько-польський центр, де молодь вивчає іноземні мови і має унікальну можливість одночасно здобувати освіту і в європейських вищих навчальних закладах, а згодом отримати український та європейський дипломи.

Цікавою та мотивуючою була зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським.

«Вітаю вас у богемному виші країни!  Університет культури працює за новітніми міжнародними стандартами та активно використовує досвід освітньої галузі європейських країн.

Ви маєте здобути вищу освіту, щоб стати успішними українцями. Обирайте не виш, а улюблену професію. Будьте унікальними, атакуючими лідерами!

Університету культури потрібні ваші харизма, талант, внутрішній потенціал та  український гонор.

Ви можете більше, ніж ви думаєте про себе, ніж думають про вас ваші рідні, батьки, вчителі та друзі. У кожному з вас я бачу перспективу.

Бажаю оптимізму, віри в завтрашній! Добра, миру, любові і щоб у душі й серці завжди була весна!» сказав Михайло Поплавський і нагадав про Всеукраїнський конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, за результатами якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури.

Завершився День відкритих дверей обміном враженнями вступників і фотосесією на фоні Університету культури.