Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

DEUTSCH-UKRAINISCH музична співпраця

Дата: 20.03.2017 | Рубрика: Новини

На Факультеті музичного мистецтва завершився тиждень українсько-німецьких майстер-класів, у рамках якого з метою творчої співпраці перебували представники Музичної академії імені Р. Шумана (Дюссельдорф, Німеччина), а саме: ректор академії п. Раймунд Віпперман; проректор – п. Фолкер Калиш і викладач академії п. Ігор Розов.

Щодня німецькі музиканти зустрічалися із творчими колективами факультету, проводили відкриті майстер-класи з академічним хором і камерним оркестром вишу на базі Національної академічної капели «Думка». Побувати на творчих заняттях змогли викладачі і студенти Національної музичної академії України імені П. Чайковського, Інституту музики ім. Р. Глієра; артисти і диригенти професійних академічних колективів м. Києва.

Українсько-німецький музичний тиждень в університеті культури був надзвичайно цікавим і плідним. Результатом спільної творчої праці став масштабний концерт у залі Таврійського національного університету. Майстерне диригування п. Раймунда Віппермана гармонійно об’єднало спів і гру на інструментах, класичну музику і сучасні музичні експерименти.

Міжнародний захід викликав хвилю позитивних емоцій у студентів і творчих колективів Факультету музичного мистецтва КНУКіМ. Безліч слів вдячності прозвучало від учасників хору «ANIMA» на адресу німецького диригента п. Раймунда Віппермана, а також на адресу Наталії Кречко – художнього керівника хору та ідейного організатора українсько-німецького тижня. У свою чергу, п. Віпперман наприкінці творчого звіту-концерту подякував хористам за співпрацю і висловив щире побажання продовження творчого спілкування.

Контакти