Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

ДІВЧАТАSTEM

Кафедра комп’ютерних наук ФЕПІТ запрошує студенток Університету культури взяти участь у відеоконкурсі «Чому я обираю STEM?», оголошеному Центром «Розвиток КСВ» та компанією SAP в рамках програми «Дівчата STEM 2017-2018».

Плануєш пов’язати своє життя з наукою, технологіями, інжинірингом чи математикою? Розкажи про те, чому ти любиш ці дисципліни, яка твоя мрія та як вона допоможе змінити життя людей. Переможниці отримають унікальний шанс – менторство однієї з ТОП-20 надихаючих жінок у STEM. Тільки уявіть, 4 місяці захопливої роботи із класним ментором, цікаві призи, незабутній досвід та вражаючі емоції.

У відео треба дати креативну відповідь на три прості запитання:

1) Чому я люблю STEM-предмети (математику/фізику/хімію/біологію/IT тощо)?

2) Яка в мене є мрія?

3) Як моя мрія може змінити життя людей?

Вимоги до відео: до 3 хвилин, українською або російською мовами, формат: AVI, MPEG-4, MJPEG, MOV, MP-4.

У листі обов’язково зазначте:

  • Прізвище, ім’я, по-батькові
  • Місце навчання/роботи
  • Ваш контактний телефон

Відео необхідно надіслати до 10 грудня на електронну адресу stem@csrukraine.org

Автори кращих відео будуть запрошені в січні 2018 року на спеціальний захід «STEM story cafe», у рамках якого найкращі 20 відеоробіт та дівчат-учасниць отримають унікальний подарунок, менторську сесію від ТОП-20 надихаючих жінок у STEM 2017-2018. А в березні 2018 всі учасниці конкурсу запрошуються взяти участь у фінальній конференції програми «Дівчата STEM». Роботи оцінюватимуться журі із представників Центру «Розвиток КСВ», компанії SAP та ТОП-20 надихаючих жінок у STEM 2017-2018, а також голосуванням глядачів у групі Фейсбук – «Дівчата STEM (50/50)».

З будь-яких питань щодо участі в конкурсі звертайтесь до Оксани Ізакової, STEM-координатора Центру «Розвиток КСВ»: stem@csrukraine.org, моб. (099) 451-36-04.

#ДІВЧАТАSTEM

Контакти