ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ТВОРЧИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ!

Рубрика: Анонси

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

Київський національний університет культури і мистецтв оголошує прийом заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення за спеціальностями:

021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво   ikitbtv@gmail.com

022 Дизайн   design_knykim@ukr.net

024 Хореографія   knukimdance2021tk@gmail.com

025 Музичне мистецтво  fmm_knukim.edu@ukr.net

026 Сценічне мистецтво:

• Режисура естради і масових свят  rems_vstup@ukr.net
  • Акторське мистецтво театру і кіно  ftik.knukim@gmail.com
  • Режисура театру і кіно  ftik.knukim@gmail.com

Початок прийому заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення – 19 червня 2021 року

Завершення прийому заяв і документів для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення о 9.00 годині 13 липня 2021 року

Терміни проведення творчих конкурсів:

з 01 липня по 13 липня включно

Початок проведення творчих конкурсів о 9.00

Для участі у творчому конкурсі на місця державного замовлення на основі повної загальної середньої освіти вступники подають наступні документи в паперовій або електронній формі:

• заяву на участь у творчому конкурсі (зразок додається);
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • фотокартку розміром 3 х 4 см;
  • копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня (зразок довідки додається).

Вступники можуть надіслати скановані копії (фотокопії) зазначених документів на вище вказані електронні адреси або подати їх особисто до Приймальної комісії Університету.

У темі електронного листа обов’язково зазначається прізвище, ім’я та по батькові вступника. У тексті листа необхідно зазначити прізвище, ім’я та по батькові вступника і бажану дату участі в творчому конкурсі.

Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу та екзаменаційного листка з фотокарткою.

Творчі вступні випробування проводяться очно в університеті або он-лайн.

Консультації до творчих вступних випробувань будуть проводитися в період з 28 червня по 30 червня включно.

Телефони для консультацій: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86