Драйвовий День відкритих дверей в Університеті культури!

Дата: 22.12.2018 | Рубрика: Новини

Наразі амбітні та цілеспрямовані вступники обирають найкращий навчальний заклад, щоб у майбутньому здобути вищу освіту за омріяним фахом і стати успішними професіоналами.

Щодня Університет культури відкриває двері для абітурієнтів з усієї країни, аби молодь поринула у студентську атмосферу, поспілкувалась з викладачами, студентами та відвідала сучасні, інноваційні лабораторії для навчання на 10 факультетах – міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва.

Познайомившись із педагогічним колективом, візитери зрозуміли, що в Університеті культури викладають справжні професіонали з багаторічним досвідом – видатні актори театру і кіно, хореографи, відомі співаки, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, корифеї сфери піару і журналістики.

Фахівці-практики вишу проінформували молодь щодо вступної кампанії, навчальних планів, отримання подвійного диплома, проходження закордонної практики, студентського дозвілля та перспективного працевлаштування.

Також абітурієнтів зацікавило те, що ВНЗ здійснює активну співпрацю із провідними університетами Польщі, Італії, Англії, Франції і Німеччини та інших країн. Студенти навчаються за інноваційними освітніми програмами, а проходження практики молоді відбувається у найкращих корпораціях столиці та країн Європи.

Окрім насиченого навчання, в університеті постійно відбуваються різні розважальні та інтелектуальні заходи: івенти, святкові концерти, fashion-покази, КВН, тренінги, лекції, воркшопи та майстер-класи відомих особистостей не тільки України, але і світу.

У ході екскурсії, гості дізнались, що виш славиться своїми зірковими випускниками: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Наталія Бучинська, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Наталія Валевська, Дарія Майстренко, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Могилевська, Вадим Олійник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк, Позитив (Олексій Завгородній – учасник гуртів «Время и Стекло» та «Mozgi»).

Кульмінацією Дня відкритих дверей стало спілкування із Михайлом Поплавським.

«Вітаю вас у богемному виші країни! Саме тут ви зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції.

Якщо ви хочете досягти успіху, атакуйте життя і як би важко не було, впевнено йдіть до своєї мети.

Щоб стати успішним, потрібні три речі: енергія, кураж і бажання працювати.

Ви можете більше, ніж ви думаєте про себе, ніж думають про вас рідні, батьки та друзі. Ваш успіх залежить тільки від вас!

Будьте активними в інформаційному полі, комунікуйте зі світом, вивчайте іноземні мови та живіть на позитиві!

Виховуйте в собі характер і волю до перемоги. Будьте лідерами і режисерами свого життя. Бажаю вам віри в себе, щастя, миру, добра та любові!» – сказав Михайло Поплавський і презентував онлайн-конкурс, який він проводить для вступників на власній сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE! Головний ПРИЗ – iPhone X!

День відкритих дверей в Університеті культури запам’ятався абітурієнтам дружньою родинною атмосферою, зірковими викладачами, гостинним прийомом, сюрпризами та безліччю крутих світлин.