Дружній візит ректора Московського державного університету культури і мистецтв Рамазана Абдулатіпова до КНУКіМ

Дата: 30.07.2011 | Рубрика: Новини

3 червня 2011 року в КНУКіМ відбулася зустріч між колегами – ректорами: Михайлом Поплавським – ректором Київського національного університету культури і мистецтв та Рамазаном Абдулатіповим – ректором Московського державного університету культури і мистецтв.

Михайло Поплавський радо зустрів колегу з Росії і провів екскурсію Університетом культури, ознайомив гостя з досягненнями студентів, представивши творчі та спеціалізовані лабораторії, оснащенні професійною інноваційною технікою. Рамазан Абдулатіпов був приємно вражений щирістю та рівнем підготовки студентства, представленими університетом можливостями для всебічного розвитку творчої молоді.

Після екскурсії ректори вишів культури двох братерських країн –України та Росії провели ділові перемовини, в ході яких обговорили питання щодо створення нового культурно-освітнього осередку між університетами. Ідея «культурної дружби» була закріплена не лише домовленостями. Підсумком обговорення нагальних питань розвитку культурного обміну стало підписання офіційної угоди про співробітництво.

Відповідно до якої з наступного навчального року студенти Київського Університету культури та Московського Університету культури зможуть взяти участь в спільних семінарах, конференціях, мистецьких виставках, фестивалях, та різноманітних культурних заходах, а головне – обмінятися досвідом та знаннями.