Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Дипломовані бакалаври Університету культури

Дата: 21.07.2021 | Рубрика: Новини

У Київському національному університеті культури і мистецтв відбулось вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Бакалавр» студентам факультетів event-менеджменту,  fashion та шоу-бізнесу, дизайну і реклами, хореографічного мистецтва, кіно і телебачення, музичного мистецтва, режисури естради, інформаційної політики і кібербезпеки, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, театру та кіно.

Батьки, друзі та рідні прийшли привітати молодь з урочистою подією. Букети квітів, шампанське, щирі усмішки та сльози радості, теплі слова вдячності створювали святкову атмосферу. В улюбленому закладі вищої освіти випускники провели чотири яскраві студентські роки і стали справжніми професіоналами.

Поздоровив бакалаврів Михайло Поплавський: «Від щирого серця вітаю вас із святковим днем! Я пишаюся вами! Бажаю, аби ви стали успішними, популярними, багатими і щасливими українцями, мої «поплавки»! Щастя усміхається тим, хто хоче бути щасливим.

Працюйте і атакуйте життя, майте мету, внутрішній стержень, реалізовуйте себе як творчі особистості та ніколи не зупиняйтесь на досягнутому.

Ви лідери! Ви переможці! За вами майбутнє України!

Добра, любові, оптимізму і віри в завтрашній день!».

Вітання випускникам висловили декани, завідувачі кафедр, викладачі університету та творчі наставники. Вони побажали молоді працевлаштуватись за улюбленим фахом і досягти професійного успіху в майбутньому.

Церемонія вручення нагадувала грандіозне фестивальне нагородження за визначні звершення. Випускники з гордістю отримували цінні документи і щиро дякували професорсько-викладацькому колективу, Михайлу Поплавському за здобуті знання, вміння, навички та життєву мудрість, що супроводжуватимуть їх на професійному шляху. Як стверджує молодь, диплом бакалавра Київського національного університету культури і мистецтв – це символ престижної освіти і можливість працювати за покликанням, тому кар’єрний успіх кожному гарантований.

Контакти