ДЖАЗ-БЕНД КНУКіМ на «О-ФЕСТ»

Дата: 14.06.2018 | Рубрика: Новини

Відзвучав і завершився 6-ий «О-ФЕСТ 2018» – міжнародний музичний фестиваль, географія якого щороку розширюється! Крім гранд-концерту, «О-ФЕСТ» дарує «різнобарвне» дозвілля і дає можливість виступити молодим талантам. Успіх грандіозний, музика об’єднує світ і робить його прекрасним!

VІ-ий музично-театральний фестиваль проходив два дні і охопив не лише столичні майданчики, але й літній театр і ландшафтний парк м. Буча.

Організаторами і засновниками міжнародного фесту є Національна оперета України за підтримки Міністерства культури України і Департаменту культури КМДА. У фестивалі взяли участь провідні артисти, музиканти, диригенти із різних країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, України.

До проекту традиційно долучаються молодіжні студентські колективи, серед яких і студентський Джаз-бенд КНУКіМ під керівництвом відомого українського джазмена Григорія Постоя.

9-го червня КНУКіМівські джазисти дарували своє мистецтво мешканцям і гостям м. Буча – виступ у літньому театрі захопив поціновувачів своїм драйвом і надзвичайно творчою атмосферою.

А 10-го червня Джаз-бенд КНУКіМ взяв участь у великому гала-концерті, що відбувся на Співочому полі столиці. Разом з артистами із різних країн світу КНУКіМівці виконали неймовірні музичні композиції, втілюючи головне гасло фестивалю «Об’єднаємо світ музикою!».