ЕТНОСВІТЛИЦЯ: віншуємо вас щастям і здоров’ям!

Дата: 11.01.2018 | Рубрика: Новини

Віншування «щастям, здоров’ям, віком довгим і розумом добрим», – звучали у різдвяному концерті освітянського проекту «Етносвітлиця» в Київському міському Будинку вчителя.

Уже два роки поспіль щомісяця Етносвітлиця радо зустрічає усіх, кому небайдужа народна пісня, традиційна українська культура, історія і мова нашого народу. А організаторами і творчими керівниками проекту є подружжя КНУКіМівців-фольклористів Івана і Валентини Сінельнікових.

По-особливому урочисто у різдвяній Етносвітлиці колядували дітки з фольклорного ансамблю «Ягілочка» Дніпровського центру дитячо-юнацької творчості, з якими працюють випускниці-фольклористки Університету культури. Молодшою групою колективу керує Світлана Шевченко, а старшою – Ганна Тіщенко. Дітки з «Ягілочки» яскраво колядували, віншували усіх дитячими колядними віршиками, дарували всім світлі і добрі емоції.

А родзинкою концерту став виступ родинного вертепу – викладач Кафедри народнохорового мистецтва та фольклору, кандидат мистецтвознавства Тетяна Школьна, її чоловік – заслужений артист України соліст фольклорного ансамблю «Веселі музики» Національної філармонії України Олександр Чух та їх дітки Степан і Тимофій продемонстрували усім чудовий новорічно-різдвяний ляльковий Вертеп під яскравий акомпанемент віртуоза-цимбаліста Володимира Польвочика (допомагала цій чудовій сім’ї випускниця ФММ КНУКіМ Олена Сиротюк).

Усі, хто цього вечора колядували на сцені, отримали від організаторів солодкі подаруночки.

Яскравих усім свят! І до наступної Етносвітлиці!