Фабіо Делла Піацца про зовнішню політику ЄС

Дата: 11.10.2018 | Рубрика: Новини

На Факультеті міжнародних відносин відбулась відкрита лекція на тему «Зовнішня політика ЄС» канцлера та керівника політичного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні Фабіо Делла Піацци.

Організували фахову зустріч для молоді Департамент міжнародного співробітництва та Факультет міжнародних відносин Університету культури.

Спікер провів лекцію англійською мовою, що стало хорошою практикою з професійної комунікації для студентів-міжнародників.

Пан Фабіо розповів про головні аспекти дипломатії ЄС в цілому. Після чого наголосив, що Європейський Союз як цілісне об’єднання 28-ми країн завжди намагається вирішити будь-які питання і проблеми шляхом мирних дипломатичних перемовин. Однак, якщо немає позитивних зрушень, то Європейська рада вимушено застосовує санкції до певних країн чи особистостей. У приклад чого назвав конфлікт України та Росії, що триває з 2014 року, і нагадав, що ЄС активно впроваджує жорсткі санкції проти країни-агресора.

Цікавою темою для майбутніх дипломатів стали перспективи вступу України до складу Євросоюзу. Канцлер виділив важливі чинники, які сприятимуть реалізації угоди – через Україну проходять газопроводи і транзитні маршрути, які забезпечують країнам Європи повноцінне існування.

Упродовж лекції молодь активно ставила професійні запитання, цікавилась думкою експерта і продукувала власні ідеї щодо європейського вектору розвитку України.

Фабіо Делла Піацца зацікавився професійним діалогом із молоддю в контексті української зовнішньої політики і наголосив, що планує провести ще декілька відкритих зустрічей зі студентами Факультету міжнародних відносин.