Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Фахова практика КНУКіМівців

Дата: 11.01.2017 | Рубрика: Новини

Студенти 1-го курсу Кафедри економіки Факультету економіки права та інформаційних технологій КНУКіМ відвідали головне відділення Першого українського міжнародного банку. ПУМБ – це банк, який працює в Україні з 1991-го року і у системі своєї роботи спирається на міжнародні стандарти, які дозволяють користуватися його послугами не тільки на території держави, а й далеко за її межами.

1

Студентам був представлений Call-центр, де вони побачили роботу спеціалістів, які допомагають клієнтам банку, що зателефонували на гарячу лінію, вирішити певні питання пов’язані із користуванням кредитами, депозитами та інше. Також для економістів була проведена презентація, в ході якої вони дізналися про функції банку та про роботу установи в цілому. Приємним здивуванням для КНУКіМівців було те, що влаштуватися на роботу в ПУМБ можна навчаюсь вже на першому курсі, при цьому мати перспективу кар’єрного зростання від звичайних спеціалістів до управляючих відділами.

2

Екскурсія для молоді стала не тільки пізнавальною, але й досить продуктивною, адже наприкінці зустрічі для бажаючих було проведено співбесіду, за результатами якої двох студентів Кафедри економіки КНУКіМ було запрошено на роботу в Перший український міжнародний банк.

 

Контакти