Факультет дизайну та реклами

http://design.knukim.edu.ua/

Муза дизайну наймолодша, проте, я впевнений, у неї велике майбутнє. Дизайнер сьогодні – це режисер предметного середовища, іміджмейкер, стиліст, психолог, бізнесмен, рекламіст.

Михайло Поплавський

IMG_9645s-231x300Бондар Ігор Савич – декан Факультету дизайну і реклами, в.о. ректора Київського національного університету культури і мистецтв, доцент, заслужений працівник культури України, автор понад 30 наукових і навчально-методичних публікацій.

 

 

 

 

 


IMG_0808

Олексій Володимирович Дубовий – заступник декана Факультету дизайну і реклами, доцент Кафедри дизайну середовища. Опубліковано майже 40 наукових праць, в тому числі 18 у фахових виданнях, співавтор 2 монографій і наукового посібника. В університеті працює з 2010 року. Захистив кандидатську дисертацію в Інституті агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України на тему: «Екологічна оцінка технологій вирощування пшениці озимої в умовах Правобережного Лісостепу України».

Основними науковими інтересами є вирішення екологічних проблем як в технології вирощування окремих культур, так і в удосконаленні екологічної культури. Займається вивченням питань специфіки роботи у сфері елементів озеленення та ландшафтного проектування, викладаючи дисципліни «Декоративна дендрологія та квітникарство», «Озеленення інтер’єрів» і «Ландшафтне проектування».

 

 

Кафедри Факультету дизайну та реклами:

altPetrakova-Kristina-e1379162011872
Розробка власних колекцій одягу:
прет-а-порте, прет-а-порте-де-люкс, авангардних та арт-колекцій, театрального та видовищного костюмів на практичних заняттях допомагають студентам розкритись не лише як творчим особистостям, а й бути в курсі нових модних тенденцій та створювати нові стилі в одязі.

Kontein_003-1024x507    alt

Модель підготовки фахівців кафедрою «Дизайн середовища» заснована на здійсненні розробок, проектуванні різноманітних об’єктів середовища, пов’язаних з усіма сферами життєдіяльності людини: житлові та громадські приміщення (службові, адміністративні, об’єкти соціально-культурної сфери, готельно-ресторанного господарства, торговельні виставкові зали, елементи фірмової символіки), об’єкти ландшафту.

41

Bondarets-Valeriya1 Професійне опанування системами сучасних засобів та художніх прийомів допомагає майбутнім фахівцям створювати графічні об’єкти, які потім використовуються в рекламній діяльності (корпоративна реклама, реклама в друкованих та електронних засобах), а також у художньому оформленні споживчої упаковки, фірмових знаків та фірмових стилів.У травні 2008 року Факультетом дизайну та реклами започатковано Міжнародний фестиваль молодих дизайнерів «DESIGN KNUKIM. UNI FESTIVAL». Цей конкурс об’єднує творчі здобутки студентів, надаючи можливість подальшого їх втілення поруч з відомими дизайнерами та художниками України і світу: Олегом Пінчуком, Віктором Анісімовим, Сергієм Поярковим, Оксаною Караванською, Анатолієм Жирновим, Крестофом Лебо.

Адреса деканату: вул. Щорса, 36, каб. 310,
тел.: (044) 286-43-01.
Офіційний сайт: http://design.knukim.edu.ua/

alt

Контакти
Email: abiturient_knukim@ukr.net
Тел.: (044) 285-44-03, 285-43-86
Факс: (044) 285-85-27