Факультет кіно і телебачення на МКФ «Молодість»

Дата: 26.10.2015 | Рубрика: Новини

Цьогоріч  найпопулярніший міжнародний кінофестиваль стартував у Національному театрі ім. І. Франка.

Студенти Факультету кіно і телебачення побували на урочистому відкритті 45-ого ювілейного МКФ «Молодість»

1

Своєю присутністю головну кіноподію країни удостоїли перша леді Марина Порошенко, Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко, Остап Ступка, Ольга і Наталя Сумська, Ірена Карпа, Роман Балаян, Дмитро Шуров, Іван Малкович,   Беатріс  Далль, Грімур Хаконарсон, Євген Нищук, Катерина Осадча та багато інших.

2

Привітання від Президента України Петра Порошенко передав віце-прем’єр міністр, Міністр культури  України  В’ячеслав Кириленко, який вручив режисеру Мирославу Слабошпицькому Державну премію ім. О. Довженка за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва.

3

Привітальне слово сказав  Почесний Президент фестивалю Віктор Ющенко і передав нагороду «Скіфський олень» за внесок у світове кіномистецтво режисерці  Кірі Муратовій.

А гендиректор фестивалю Андрій Халпахчі отримав звання  «Кавалер Ордену мистецтв та літератури». Фестиваль відкрився фільмом Ендрю Хея «45 років».

Майбутні спеціалісти кіномистецтва отримали унікальну можливість побувати на масштабній події з успішними представниками кіно бомонду та іншими знаменитостями.

4

Дивіться відеорепортаж про церемонію відкриття  МКФ «Молодість»  очима студентів Факультету кіно і телебачення.