Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Фестиваль весни і жіночої краси

Дата: 08.03.2019 | Рубрика: Новини

Земля зітхає ледве чутно

І прокидається від сну…

І березень дарує чудо,

Розпочинаючи весну…

 

З нагоди 8 Березня на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури влаштували неймовірний фестиваль весни, краси, сонця і натхнення!

Студентський актив ФГРіТБ спільно із творчою молоддю інших факультетів підготував чудову святкову програму, сповнену позитиву, креативу та щирості.

І хоча ще прохолодно за вікном, уже можна відчути, як бринить у серці маленький дзвіночок. Це дзвіночок надії, яка повертається до нас із весною. Все прокидається, народжується, радіє. Природа ніби зачаровує нас своєю красою. Квітковий розмай, зелень трав, чарівність звуків!!! І з кожним художнім номером у залі ставало тепліше!

Із найщирішими привітаннями виступив декан Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Олегович Комарніцький: «Наші найчарівніші панянки! Вітаю від щирого серця зі святом весни, краси і мрій! Ви надихаєте нас, чоловіків, робите щасливими. Тому ми хочемо, аби ви були сповнені надії та оптимізму! А усмішка хай завжди квітне на ваших устах і здійснюються найзаповітніші мрії!» 

Піднесений настрій панував серед студентів та викладачів протягом усього дня. А неперевершеними ведучими заходу, які розважали публіку влучними жартами і конкурсами, стали Тарас Цимбалюк та Олександр Мороз.

Чому так багато пісень та віршів написано про жінок і весну. Мабуть, тому що митці у своїх творах завжди ототожнюють ці образи. Жінка-весна – це перш за все букет світла, радості, щастя, життя та мрій! Прекрасну половину Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вітали креативними художніми номерами студенти факультету: Анна Шастун, Андрій Силка, Христина Дьоміна, Анна та Ольга Семикоз, Тимофій Арініч, Кирил Даниленко, Студентський парламент ФГРіТБ та режисерська група «Plaуs Stations».

«Щовесни ми відзначаємо свято весни і жіночої краси, – зауважив завідувач Кафедри міжнародного туризму Володимир Степанович Антоненко. – Кожен рік це дійство перетворюється в яскраве шоу. Для викладачів-чоловіків немає більшої радості, аніж бачити усміхнені жіночі обличчя в аудиторії. Нехай усі ваші бажання здійсняться, а кохання чоловіків надихає!»

А далі влаштували романтичний конкурс «Комплімент», який показав вміння чоловічої частини факультету цінувати вроду, виокремлювати риси характеру панянок, говорити приємні слова на їхню адресу.

В прекрасне свято позитиву,

Нехай хвилюється душа,

Від компліментів стане жарко

І закружляє голова!

У подарунок прекрасним леді конкурсанти «MIS and MISTER FGRiTB 2019» спільно з креативною групою «Plaуs Stations» під керівництвом Мар’яни Лісовик і Дениса Попова презентували власні привітання.

«Мені дуже сподобалось це свято, – поділилася своїми враженнями студентка 1-го курсу групи Т-27 Дар’я Лаврук. – Я не очікувала, що святкова програма буде такою феєричною. Дякуємо за привітання і чудовий настрій».

«Все просто супер! Дякуємо хлопцям та викладачам факультету за море позитиву та святкового настрою», – сказала студентка 1-го курсу групи Т-27 Леонора Ковальчук.

Святкову програму з вітальними словами завершив Студентський парламент Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу на чолі з Тарасом Цимбалюком – «Прийміть щирі, теплі і сердечні вітання з нагоди найсвітлішого свята весни. Нехай у вас не буде образ і негараздів, хай збуваються маленькі й великі мрії, а всі проблеми вирішуються легко і просто! Нехай у цей день весняними променями вам усміхнуться люди і квіти, а також панують любов, здоров’я, щастя і мрії».

Свято фестивалю весни та жіночої краси Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вдалося! Попереду ще багато цікавого!!!

Контакти