Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Фестивальна перемога Юлії Вітранюк

Дата: 04.01.2021 | Рубрика: Новини

Новий 2021-ий рік на факультеті музичного мистецтва розпочався творчою перемогою. Студентка-фольклористика 4-го курсу Юлія Вітранюк стала лауреаткою І-го ступеня Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Талановитий Я», що відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України й Міністерства освіти і науки України!

До фестивалю долучились близько 300 учасників. Талановита Юлія Вітранюк підкорила журі піснею «Дівчинонька по гриби ходила»  у номінації «Молодь, народний вокал». Конкурсний твір Юлія готувала разом зі своїм викладачем з фаху – заслуженим працівником культури України, керівником фольклорного ансамблю «Кралиця» Університету культури, професором Іваном Сінельніковим, який надзвичайно радіє успіхам студентки!

Як розповіла артистка, вона професійно займається вивченням стильових особливостей традиційного народнопісенного виконавства, а також відтворенням манери співу автентичних зразків пісенної творчості різних етнографічних регіонів України. «Композицію, яку я презентувала на конкурсі, є однією з моїх улюблених, і була записана під час фольклорної експедиції Рівненським Поліссям. Я щаслива, що стала переможницею, і вірю у свою зірку».

Оцінюючи виконання Юлії Вітранюк, фахове журі звернуло увагу на природну чарівність та щирість конкурсантки, відзначило неповторне звукоутворення, елементи діалектності, які відображають унікальну пісенну традицію.

Варто підкреслити, що етноспівачка, незважаючи на студентські роки, уже здобула чимало творчих перемог в Україні і за кордоном, брала участь у масштабних мистецьких проєктах, флешмобах, однак головні звершення, на думку артистки, чекають її у майбутньому.

 

Контакти