Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Фестивалимо: космічна станція «Студентська»

Дата: 05.11.2019 | Рубрика: Новини

Креативна команда кафедри шоу-бізнесу влаштувала в Університеті культури яскравий фестиваль Космічна станція «Студентська». У конкурсі взяла участь творча молодь, приголомшуючи неординарністю і талантами.

У виконанні студентів прозвучали чудові українські пісні, прочитані авторські поезії із глибоким змістом та презентовані хореографічні постановки.

Надзвичайні голоси линули неймовірно проникливо і мелодійно, танцювальні композиції вражали пластичністю рухів, оригінальною мовою народного танцю з елементами сучасності, а монологи і вірші, захоплювали змістовністю і чудовою акторською грою. Так, було феєрично, але варто згадати про виступи учасників та їх чесно здобуті перемоги детальніше.

1.  Розпочнемо із прекрасної номінації «Вокал»:

Першість у своєму жанрі дісталась Родіону Переродову (гр. ТЕС-97) із мужнім чоловічим тембром, який виконав пісню «You are so beautiful». Пісня «Rise Like a Phoenix» австрійського поп-співака Томаса Нойвірта подарувала друге місце Карині Волошиній (гр. ТЕС-98). Також усіх присутніх зачарували ніжні, але потужні голоси Ганни Гришиної (гр. Т-39), Олени Катун (гр. ТЕС-99), Руслани Педан (гр. ІБАС-49), Альони Приліпко (гр. ТЕС-99), Аліни Сухарєвої (гр. ТЕС-99), Яни Рябоштан (гр. ТЕС-98), Вероніки Нетикші (гр. МШБ-59 і не менш романтичного хлопця Євгенія Мілька (гр. МС-38), які здобули 3 місце в номінації «Вокал».

2. Наступними відкривали секрети творчості учасники, що представляли «Розмовний жанр».

Отож, необхідно відзначити авторський вірш Дар’ї Возної (гр. ММБ-19), яка вразила всіх чутливістю і глибиною прочитання, отримавши 2 місце у своєму жанрі. Однозначними переможцями стали Діана Борецька та Владислав Маціюк.

Пара талановито інсценізувала зворушливу історію про кохання та важливість кроків, які потрібно робити назустріч один одному для взаєморозуміння.

3. Найдрайвовіша номінація – «Хореографія».

Олена Архилюк (гр. ПР-19) та Софія Зубрей (гр. МШБ-29 хореографічними постановками створили справжню атмосферу сrazy, посівши 3 місце. Анастасія Гнатюк (гр. МШБ-49), яка своїми ритмічними рухами, сповненими неабиякої пристрасті, здійняла бурхливі овації в залі – виборола друге місце. І першість та одноголосе схвалення журі здобула Анастасія Солодка (гр. ІМ-49), виконавши запальний угорський танок.

Демонстрація власних талантів конкурсантами створила святкову атмосферу і подарувала всім чимало яскравих емоцій. Завершився захід врученням подяк переможцям і спільною фотосесією.

Фестиваль Космічна станція «Студентська» в черговий раз засвідчив, що в Університеті культури навчаються найталановитіші студенти.

 

Контакти