#ФХМ_fam: Танцювальна посвята першокурсників!

Дата: 07.10.2020 | Рубрика: Новини

На факультеті хореографічного мистецтва відбулась неймовірна танцювальна посвята.

Запалювала молодь на круїзному лайнері, який вирушив у святкову мандрівку Дніпром. Подорож стала сюрпризом для студентів і подарувала безліч незабутніх емоцій і вражень

Першокурсники кожної спеціалізації підготували цікаву розважальну програму, презентувавши на хвилі драйву не лише хореографічні композиції, але і вокально-музичні твори.

Молодь спеціалізації «Сучасна хореографія» епатувала авторськими піснями, репом та креативними танцями. Студенти «Бальної хореографії» захопили пристрасною латиною, а майбутні балетмейстери-народники вразили стилізованим автентичним танцем з піснями та елементами гумору!

Талановите виконання музичних творів, оригінальна хореографія не залишили байдужими присутніх та виклали шквал овацій.

Декан факультету Ольга Бігус привітала молодь із початком яскравого студентського життя і висловила щирі побажання!

«Вітаю вас, шановні першокурсники, з урочистою посвятою! Бажаю успіхів, натхнення, шалених студентських років! Знаю, ви дуже талановиті і вірю, що кожен з вас знайде себе та обере правильний шлях — шлях до своєї зірки, яка буде провідною у вашій кар’єрі! Ви найкращі!» – наголосила Ольга Олегівна.

Наприкінці свята всі студенти зробили пам’ятне фото разом з деканом і кураторами та насолоджувались смачним святковим тортом.