Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

ФІНАЛ IT-Universe

Дата: 08.07.2019 | Рубрика: Новини

Традиційно фінал «IT-Universe» проводиться на базі Київського національного університету культури і мистецтв, який є провідним організаційним партнером Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій.

Основною метою проведення олімпіади є спільна робота бізнесу, освіти і соціально-активних ІТ-спільнот над завданням підвищення якості системи підготовки молодих ІТ-фахівців та підтримка активної і талановитої молоді. Результатом є створення постійно діючої інфраструктури, що забезпечує:

  • актуалізацію програм навчання і підготовки як ІТ-фахівців, так і студентів інших спеціальностей, які активно використовують ІТ у своїй професійній діяльності;
  • синхронізацію потреб бізнесу, держави і можливостей системи освіти;
  • пошук і підготовку молодих і талановитих фахівців, що досконало володіють ІТ;
  • генерацію ідей щодо використання нових можливостей ІТ для підприємств.

Олімпіада IT-Universe проходить у форматі міжнародного чемпіонату – у кілька відбіркових етапів (онлайн-тестування, виконання заочних робіт, рішення задач в режимі «онлайн») і міжнародного фіналу, на який запрошуються учасники, котрі продемонстрували найкращі результати.

Нещодавно в рамках олімпіади «IT-Universe» в Університеті культури відбулись фінальні змагання у конкурсах «Розробка мобільних застосунків», «Адміністрування Linux», «Управління підприємством в ERP-системі», «Програмування в автоматизованих системах обліку», «Використання автоматизованих систем обліку», «Роботи з нами, роботи навколо нас», «Кращий інноваційний диплом (проект)», «Дизайн та просування бренду», «Кращий диплом з кібербезпеки», «Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей».

Розпочався захід з урочистого відкриття, під час якого всі учасники зібрались для ознайомлення з програмою олімпіади й переліком конкурсних завдань. Привітав студентів-IT-шників і побажав успіхів та перемоги Володимир Бузмаков, голова міжнародного комітету «IT-Universe».

Від початку олімпіади до фіналу минуло майже чотири місяці з відбірковими етапами та онлайн-конкурсами. Більше 300 студентів брали участь в боротьбі за перемогу на IT-Universe. Серед них були і студенти Київського національного університету культури і мистецтв.

Приємно відзначити, що Аліна Лазаренко, студентка 2-го курсу Факультету дизайну і реклами, виборола перше місце в конкурсі «Дизайн та просування бренду», а студент першого курсу Кафедри комп’ютерних наук Факультету інформаційної політики і кібербезпеки Павло Кошовий вперше за всю історію олімпіади встиг взяти участь у фіналі двох конкурсів, що відбувались одночасно, і в результаті посів перше місце в конкурсі «Програмування в автоматизованих системах обліку» та 3 місце в конкурсі «Управління підприємством в ERP-системі».

У неофіційному командному заліку олімпіади ІТ-Universe серед ВНЗ Київський національний університет культури і мистецтв посів 2 місце. Вітаємо викладачів та студентів!

Переможці IT-Universe-2019 в неофіційному командному заліку серед ВНЗ (Рейтинг ВНЗ):

1 місце – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

2 місце – Донбаська державна машинобудівна академія

2 місце – Київський національний університет культури і мистецтв

3 місце – Вінницький національний технічний університет.

Контакти