ФІПіКБ: Як будувати кар’єру в технологічному світі

14 вересня на Кафедрі комп’ютерних наук Факультету інформаційної політики і кібербезпеки відбудеться майстер-клас Олександри Альхімович, яка входить у ТОП-30 впливових жінок України 2018 – радника офісу із залучення інвестиції при Кабінеті Міністрів України, співзасновника консалтингової компанії SkillsUp, ментора соціальних проектів жінок в STEM, сертифікованого HR-фахівця одного з найавторитетніших у світі ліцензійних інститутів управління персоналом та кадрового розвитку в Британії (CIPD), академічного лідера Львівської бізнес-школи УКУ, учасниці навчальних програм Гарвардської бізнес-школи. Понад 15 років займала ключові посади в HR та менеджменті, очолювала компанію Luxoft в Україні з командою 4000 співробітників.

Майстер-клас розпочинає серію заходів в рамках проекту ФІПіКБ «Лідери сьогодення».

Тема: Як будувати кар’єру в технологічному світі.

Під час зустрічі з молоддю спікер зосередить увагу на таких питаннях: чому навчитись зараз, щоб бути затребуваним через 5-7 років; як змінюється світ та вимоги до спеціалістів; які знання та навички потребує сучасний бізнес.

Початок о 12:30 (ауд. 224, головний корпус КНУКіМ).