«Формування сучасної парадигми менеджмент-освіти у соціокультурній сфері»

17 травня за участі Кафедри шоу-бізнесу, Кафедри індустрії моди, Кафедри готельно-ресторанного бізнесу в Університеті культури відбудеться ІІ Всеукраїнський науково-методичний семінар на тему «ФОРМУВАННЯ СУЧАСНОЇ ПАРАДИГМИ МЕНЕДЖМЕНТ-ОСВІТИ У СОЦІОКУЛЬТУРНІЙ СФЕРІ»

Мета семінару – обґрунтування сучасної парадигми менеджмент-освіти у соціокультурній сфері.

Тематичні напрями:

1. Особливості менеджменту та нові вимоги до роботи менеджера соціокультурної сфери в епоху глобалізації.
  2. Новітні концепції менеджменту й актуальні проблеми менеджмент-освіти.
  3. Ключові здібності сучасного менеджера та педагогічні технології їх розвитку в студентів – майбутніх управлінців соціокультурної сфери.
  4. Формування сучасної моделі менеджмент-освіти у соціокультурній сфері.

Місце проведення: м. Київ, КНУКіМ, вул. Є. Коновальця, 36, корп. 2, ауд. 506.

До участі запрошуються: вчені, науково-педагогічні працівники, молоді науковці, докторанти, аспіранти, підприємці, менеджери та фахівці-практики соціокультурної сфери.

Тези доповідей будуть надруковані у збірнику матеріалів семінару.