Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Футбольна красуня КНУКіМ

Дата: 31.05.2013 | Рубрика: Новини

На головній площі України – Майдані Незалежності – урочисто вибрали футбольну королеву Національного спортивного комплексу «Олімпійський».

Фінал унікального конкурсу, який упродовж кількох місяців тривав серед уболівальниць «Динамо», відбувся під час грандіозного концерту, присвяченого Дню Києва. Обирало футбольну королеву професійне журі на очах у десятка тисяч киян і гостей столиці та мільйона телеглядачів, адже цю визначну подію транслювали у прямому ефірі відразу три українські телеканали.

original-383792247

Серед високоповажного журі були зірки українського шоу-бізнесу та представники Національного спорткомплексу. Визначали футбольну красуню року: заступник директора НСК «Олімпійський» Віктор Анісімов, керівник проекту «НСК Олімпійський Консалтинг» Дмитро Літвінов, фронтмен групи «С.К.А.Й» та автор гімну столичного футбольного клубу «Динамо» Олег Собчук, вокаліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя та популярна співачка Альоша.

У фіналі конкурсу взяли участь 10 дівчат. Варто зазначити, що серед фіналісток були і зовсім юні вболівальниці. У першому турі фінального змагання красуні продемонстрували публіці свої оригінальні футбольні образи, з яких компетентне журі визначило п’ятірку найкращих.

Серед красунь, які пройшли до суперфіналу, була і студентка Кафедри шоу-бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв Алевтина Ковальчук.

original-383792249

У наступному вирішальному турі конкурсантки показали своє красномовство. Вони розкрили публіці власні секрети краси, серед яких часто називали здоровий спосіб життя та любов до футболу.

П’ятикурсниця КНУКіМ Алевтина Ковальчук гідно представила себе і університет на конкурсі краси «Футбольна королева 2013» і, за оцінками журі, стала «Першою Віце-Королевою футболу».

Безымянный2(3)

Усі суперфіналістки були нагороджені дипломами, оригінальними букетами квітів та цінними подарунками від партнерів НСК «Олімпійський». «Королева футболу 2013» отримала сертифікат на фотосесію з футбольною зіркою на полі «Олімпійського» та сезонні абонементи на матчі ФК «Динамо», а віце-королеви – сертифікати на участь у престиж-турах головного стадіону України та абонементи на футбол.

Вітаємо студентку КНУКіМ Алевтину Ковальчук із тріумфальною перемогою та бажаємо успіху у  творчих починаннях!

Безымянный4(1)

Контакти