Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Галерея живих картин

Дата: 04.06.2015 | Рубрика: Новини

Першокурсники Дніпропетровського факультету Київського національного університету культури і мистецтв спеціальності «Режисура естради та масових свят» створили «Галерею живих картин». Втілити незвичайний задум молоді митці вирішили в живописі, але не використавши і краплі фарби.

1 2

Відтінкову гаму полотна вони зіткали з характерів героїв, їхньої краси і неординарності. Кожна режисерська композиція була майстерно вибудувана відповідно до законів драматургії, за особливим задумом, ніби закликаючи в іншу, живу, реальність.

3

«Галерея живих картин» – це сучасні рефлексії на студентське життя, розповіли які масовики-витівники на творчому підсумковому іспиті-показі.

4

У сценічних творах поєдналися елементи сучасної ліричної драми і комедії, мюзиклу і фантасмагорії.

5

Майстри курсу відзначили талановитість своїх вихованців, стремління до знань, вміння швидко та оригінально втілювати ідеї. Для викладачів, історії розказані на сцені, є ностальгією за студентським минулим, яке сьогодні яскраво трансформувалось у неповторну «Галерею живих картин».

6

За словами молоді, створення живих картин, це спільна копітка праця сценаристів, режисерів, акторів, яка тільки в радість і задоволення. Але дороговказом у процесі творчості, що часто складається із протиріч, завжди є підтримка і мудрі фахові настанови викладачів.

7

У фіналі іспиту, який для першокурсників став подією року, студенти висловили слова вдячності майстрам курсу: «Протягом першого року навчання ви, наші педагоги-режисери, навчали нас, допомагали, терпіли і вказували правильний шлях. Щиро дякуємо керівникам курсу – Лілії Володимирівні Ніколенко і Віталію Олександровичу Чуйку. Низький вам уклін, адже саме ви вірите в нас, підтримуєте всі творчі ініціативи, закладаєте ті якості, якими повинні володіти справжні режисери-професіонали!»

8

Завершилося творче випробування обговоренням чергового мистецького проекту, який стартує на початку нового навчального року.

9

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року