Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Гастрольні подорожі Галичиною

Дата: 20.04.2017 | Рубрика: Новини

Дрогобицький музичний коледж імені В. Барвінського і Львівська музична академія імені М. Лисенька зовсім нещодавно аплодували надзвичайно талановитому і креативному молодіжному колективу – Джаз-бенду КНУКіМ під керівництвом відомого українського джазиста Григорія Постоя.

В рамках творчо туру інструментальний колектив джазових музикантів КНУКіМ здійснив подорож старовинними містами Галичини – Дрогобич і Львів сонячною погодою і щирими емоціями зустрів КНУКіМівців. Варто зауважити, що музиканти, де б вони не знаходились, розмовляють однією мовою – професійного ставлення до свого фаху і музики; а джазові музиканти – ще імпровізують у різних стилях і жанрах.

Під час гастрольного туру містами Західної України Джаз-бенд КНУКіМ і Григорій Постой не лише концертували, але й розповідали зацікавленій молоді про яскраве студентське життя у мистецькому виші, зірковий склад викладачів і можливість вступу молодших бакалаврів одразу на другий і третій курси навчання.

Але найпереконливішим у спілкуванні був надзвичайно високий мистецький рівень виконання композицій джазистами. Тож цьогорічні випускники музичних коледжів без вагань віддали перевагу Факультету музичного мистецтва КНУКіМ і вирішили продовжити навчання в Університеті культури. І звісно ж, набувати фахової майстерності у складі Джаз-бенду КНУКіМ, гастролюючи із провідними джазовими музикантами України і світу!

Контакти