Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації

Рубрика: Анонси

Х Міжнародна науково-практична конференція

 

«ГОСТИННІСТЬ, СЕРВІС, ТУРИЗМ:

ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ІННОВАЦІЇ»

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Х Міжнародної науково-практичної конференції «Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації», 6-7 квітня 2023 р. на базі ЗВО «Київський національний університет культури і мистецтв» та ВПНЗ «Київський університет культури», яка відбудеться на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу за адресою: м. Київ, вул. Коновальця, 36, ауд. 205 (корпус 2).

Мета конференції полягає в теоретичному узагальненні результатів наукових досліджень і розробці практичних рекомендацій щодо вирішення проблем розвитку та впровадження інновацій у сфері послуг.

До участі в конференції запрошуються викладачі, аспіранти, докторанти, науковці і практичні організатори туристичного, готельного та ресторанного бізнесу. Конференція відбудеться в онлайн-форматі. Посилання для приєднання до конференції буде надіслано напередодні всім зареєстрованим учасникам на зазначені в заявці електронні пошти.

У межах конференції планується робота за такими напрямами:

  1. Теорія і практика розвитку готельно-ресторанного бізнесу.
  2. Стратегічні напрями формування та розвитку національного туристичного продукту.
  3. Соціально-економічні стратегії розвитку сфери послуг.
  4. Сучасні проблеми конкурентоспроможності індустрії гостинності.

Форма участі в конференції: дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

За результатами роботи конференції буде сформовано та видано збірник матеріалів «Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації». Збірник буде розміщено на офіційному сайті Київського національного університету культури і мистецтв та на сайті Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу https://fgritb.knukim.edu.ua/home/konferencii.html. Участь у конференції і публікація матеріалів є безкоштовними.

Кожен учасник отримає: електронний іменний сертифікат із зазначеною кількістю годин у розмірі 0,4 кредиту ECTS (12 годин), матеріали конференції у форматі PDF (програма, збірка матеріалів).

Для участі в конференції до 30 березня 2023 року необхідно:

(у разі співавторства тез заповнити на кожного учасника окремо)

  • надіслати електронний варіант тез доповідей, оформлених відповідно до вимог на електронну адресу оргкомітету naukafgritb@ukr.net

Із деталями та вимогами до оформлення тез доповідей можна ознайомитись в інформаційному листі.

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року