Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Графічний челендж #toonme

Дата: 12.05.2020 | Рубрика: Новини

Молодь кафедри графічного дизайну влаштувала онлайн-челендж #toonme, прикрасивши автопортрети каліграмами – малюнками з літер, цифр і знаків.

Ініціювала челендж Наталія Удріс, завідувач кафедри, викладач і куратор, запропонувавши третьокурсникам пофантазувати і креативно оздобити власні фото.

#toonme був надзвичайно захоплюючим, адже хто з майбутніх дизайнерів не любить фотографуватись і малювати?!

Ідеї молоді виявились доволі цікавими, на кожній світлині оригінально зашифровані імена авторів і візерунки з окремих літер та цифр, а також слова, які налаштовують на позитив і чудовий настрій: smile, sunny, joke.

На думку викладача Наталії Сергіївни, студентам вдалось зробити виклик не тільки за допомогою графічних символів, але й різних емоцій: радості, суму, упевненості, задоволення, піднесення, любові, показавши творчу індивідуальність.

Графічний онлайн-челендж #toonme завершився обговоренням у соцмережах втілених концепцій, студенти-дизайнери висловили думки щодо зображеного і цікавого навчального проєкту.

Із колекцією унікальних портретів можна ознайомитись також у Фейсбук та Інстаграм на сторінках факультету дизайну і реклами.

Контакти