Хор “ANIMA” взяв участь у концерті Енніо Морріконе

Дата: 26.12.2011 | Рубрика: Новини

У Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся концерт «Музика з фільмів» славетного маестро, оскароносного композитора – Енніо Морріконе. До участі в концерті були запрошені: Національний ансамбль солістів Київської камерати, Чоловічий хор Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України та  академічний студентський хор «ANIMA» Київського національного університету культури мистецтв (під керівництвом заслуженої артистки України, лауреата міжнародних конкурсів, професора Кафедри фольклору, народнопісенного та хорового мистецтва, завідувач секції «Хорове диригування»  – Наталії Михайлівни Кречко; хормейстера – старшого викладача Кафедри фольклору, народнопісенного та хорового мистецтва Андрія Михайловича Карпінця). Зведений оркестр налічував понад 80 чоловік, а хор – понад 100.

Впродовж концерту хор «ANIMA» виконав чотири масштабні твори у супроводі симфонічного оркестру під керівництвом славетного італійського диригента Стефано Гуччі, та самого маестро Енніо Морріконе . В аранжуваннях Морріконе відчувався фірмовий стиль маестро – переплетення різних жанрів музики: класики, джазу, рок-н-ролу та ін.

Енніо Морріконе зібрав в своєму арсеналі всі можливі престижні нагороди – починаючи з «Оскара» та закінчуючи «Греммі». Також, маестро є автором саундтреків до більш ніж 500 фільмів і телесеріалів. Найвідоміші його композиції звучать у фільмах: «Лоліта», «Хороший, поганий, злий», «Одного разу на Дикому Заході», «Одного разу в Америці», «Легенда про піаніста»,ь «Професіонал».

Хор «ANIMA», виступаючи на сцені з Енніо Морріконе, отримав безцінний творчий досвід. Кожен концертний номер супроводжувався бурхливими оплесками та вигуками «Браво!», а «на біс» маестро повертали тричі.