Houte Couture з вірменським акцентом

Дата: 15.09.2017 | Рубрика: Новини

Відомий дизайнер-вірмен Гайк Аванесян провів майстер-клас для студентів Кафедри дизайну одягу Факультету дизайну і реклами КНУКіМ.

Творча зустріч із Гайком Аванесяном була присвячена темі високої моди. Під час майстер-класу молодь ознайомилась із сучасними методиками пошиття одягу «від кутюр», розробкою нових тканин, вишивкою і ручною роботою в цілому.

Дизайнер розповів і про філософію та історію свого бренду. Торгова марка Hayk Avanesyan була створена у квітні 2011 року і вже в червні місяці отримала премію «Відкриття року». Спеціалізується – на індивідуальному пошитті вечірнього і весільного вбрання.

Особливу увагу студентів Гайк Аванесян звернув на важливість освіти, переваги і недоліки сучасної модної індустрії.

Насамкінець молодь змогла оцінити ексклюзивність брендового одягу і разом із дизайнером проаналізувала тренди 2017/2018.