Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

«Хто зверху?»

Дата: 10.03.2015 | Рубрика: Новини

Напередодні Міжнародного жіночого дня студентський актив Факультету дизайну і реклами Київського національного університету культури і мистецтв організував гру «Хто зверху?».

У конкурсі взяли участь дві команди протилежної статі. Красуням і красунчикам довелося згадати чимало жіночих і чоловічих хитрощів, щоб захопити увагу один одного і врешті-решт перемогти.

iEhJYuiA7Ug

Під керівництвом своїх капітанів учасники команд намагалися вибороти першість у кумедних тематичних конкурсах, пов’язаних із типовими «чоловічими» і «жіночими» питаннями. І все-таки відповісти на головне запитання – «Хто зверху у ФДіР?».

g146KIonMsg

Лідером жіночої команди була Ірина Тарасова (староста II-го курсу Кафедри дизайну одягу), а ватажком чоловічої команди – Артем Костенко (студентський декан ФДіР, студент II-го курсу Кафедри графічного дизайну).

l0XCL6_qaA8

Дуель чоловічого і жіночого світів поділилася на раунди, що складалися з бліцопитувань, інтелектуальних і розважальних конкурсів, а також змагальних ігор. Крім того обговорювалися теми, які хлопці та дівчата у присутності один одного не порушують. Якщо в одному конкурсі обидві команди набирали однакову кількість балів, влаштовувались «Дивоглядки». Звичайно, дівчата пускали в хід свої хитромудрощі і чарівність.

ir1eOnJri18

За підсумками: з переважною більшістю балів у конкурсі «Хто зверху?» перемогла команда дівчат! А це означає, що вони – завжди на висоті!

aye2heacvzs

Студентський парламент Факультету дизайну і реклами Київського національного університету культури і мистецтв подарував переможницям білети до кінотеатру, а також троянди як знак уваги до слабкої та чарівної статі.

TCr-yuLnTaI

Від проведеної гри всі отримали чудовий настрій та позитивні емоції!

9E2lNnPe3AI

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.