Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Інформаційний день проєкту Erasmus+ dComfra

Дата: 12.11.2021 | Рубрика: Новини

На підтримку ініціативи #ErasmusDays у Київському національному університеті культури і мистецтв відбувся інформаційний онлайн-день проєкту програми Еразмус+ #dComFra.

ErasmusDays – це кілька днів історій учасників Еразмус+, презентацій можливостей для індивідуальних осіб та організацій і незабутньої атмосфери #ErasmusPlusGeneration (програма ЄС, яка займається підтримкою освітнього, професійного та особистісного розвитку не лише громадян ЄС, а й інших країн).

Провели онлайн-захід науково-педагогічні працівники кафедри комп’ютерних наук Університету культури спільно із представниками університетів-партнерів консорціуму проєкту dComFra.

Нагадаємо, dComFra – це міжнародний проєкт Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ «Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens» (Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян), що реалізується на кафедрі комп’ютерних наук із 2018 року.

До відеконференції долучились студенти і педагоги з Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» й інших українських вишів, а також учителі загальноосвітніх і мистецьких шкіл та всі зацікавлені особи.

На початку ErasmusDays усіх учасників масштабної події привітав Посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

Прозвучали відеопоздоровлення й від поважних співорганізаторів, серед яких Олексій Дніпров, заступник керівника Офісу Президента України, Сергій Шкарлет, Міністр освіти і науки України, Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту України, Андрій Чесноков, заступник Міністра молоді та спорту України з питань євроінтеграції, команда Erasmus Student Network Kyiv та інші.

Упродовж заходу організатори розповіли про мету та результати проєкту dComFra, ознайомили з навчальними модулями з цифрових компетентностей, створених у рамках проєкту, та обговорили з учасниками професії майбутнього.

Цілі та мета проєкту – розробка національної структури цифрових компетентностей, її гармонізація з європейськими ініціативами, зокрема з європейською цифровою структурою компетентностей, підвищення рівня цифрових компетентностей вчителів та громадян України, у тому числі внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО, створення національної цифрової платформи, сприяння реалізації концепції розвитку цифрової економіки України та цифровізації освіти за допомогою інноваційних ініціатив, що відповідають вимогам цифрового суспільства та європейським стандартам.

Заслухавши виступи експертів і фахівців, учасники онлайн-зустрічі взяли участь у вікторині на тему можливостей програми Еразмус+, розвитку цифрових компетентностей та цифрового сьогодення України і Європи.

До речі, в рамках масштабного світового флешмобу #ErasmusDays, українські організації провели понад 130 заходів для молоді та молодіжних працівників, студентів і викладачів, науковців, представників громадського, державного та приватного секторів.

Інформаційний день КНУКіМ відбувся не лише для ознайомлення учасників із завданнями проєкту, метою було також запросити представників цільових груп приєднатись до пілотного навчання.

Варто наголосити, що 15 листопада проєкт dComFra розпочинає пілотне навчання з цифрових компетентностей на базі Центру цифрових компетентностей Київського національного університету культури і мистецтв.

Долучитися до пілоту проєкту dComFra мають можливість наступні цільові групи: вчителі шкіл, викладачі професійно-технічної освіти, ветерани АТО та тимчасово переміщені особи.

Навчання відбуватиметься з використанням інноваційного цифрового навчального середовища, що було створено завдяки проєкту dComFra, та буде супроводжуватись виключно професійними тьюторами (педагогами, які, окрім професійних знань, мають спеціальні навички використання цифрового середовища та володіють методиками змішаного навчання). За навчальною програмою можливо отримати цифрові компетентності з 22 напрямків: від базового до поглибленого рівнів.

За результатами навчання всі учасники отримають національні сертифікати з цифрових компетентностей та сертифікати підвищення кваліфікації, найкращі зможуть безкоштовно пройти сертифікацію ICDL в рамках пілоту проєкту dComFra.

Зареєструватися на навчання можна за посиланням: https://t1p.de/o2yb

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року