Інформаційні технології в соціокультурній сфері, освіті, економіці та праві

Шановні колеги, запрошуємо вас 18-19 квітня взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології в соціокультурній сфері, освіті, економіці та праві», яка відбудеться на Кафедрі комп’ютерних наук Факультету економіки, права та інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв.

Науковий захід проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Є. Коновальця, 36, Київський національний університет культури і мистецтв, головний корпус.

В межах конференції будуть проводитись пленарне засідання та робота у таких секціях:

1. Інформаційні технології та системи
  2. Економіко-математичне моделювання соціокультурних процесів і систем
  3. Стратегії розвитку економіки соціокультурної сфери, освіти та науки
  4. Стратегії розвитку підприємництва в Україні
  5. Технології візуалізації інформації в культурі, освіті, науці, економіці та праві
  6. Професійні навички та цифрові компетентності 2030
  7. Правові, процесуальні та інформаційно-технологічні аспекти сучасної юриспруденції.

Робочі мови: українська, англійська.

Термін подачі матеріалів: до 15 березня 2018 року.

Всім учасникам матеріали конференції надсилаються безкоштовно у вигляді pdf-файлу.

Вимоги до оформлення та зразок тез.

Для участі у конференції необхідно заповнити анкету учасника та вислати її на адресу організаційного комітету (kn2017@ukr.net).

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, студенти, студенти-магістри, аспіранти, докторанти, фахівці-практики та всі зацікавлені особи!

З повагою,

Факультет економіки, права та інформаційних технологій