Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Ініціатива, креатив, удача!

Дата: 18.11.2020 | Рубрика: Новини

 

 

Ініціатива, креатив, удача – формула успіху студентської молоді кафедри графічного дизайну, котра постійно підтверджує її власними творчими досягненнями. У дієвості трьох складових нещодавно переконалась і кмітлива першокурсниця Анна Новіцька.
Дізнавшись від куратора Аркадія Болтенкова про інстаграм-конкурс від компанії Wacom «Краса в очах глядача», студентка вирішила стати однією з його учасниць.
Суть конкурсу полягала в тому, щоб зробити фото будь-кого або будь-чого, домалювати на світлині все, що розкриє або доповнить її сенс і опублікувати на своїй сторінці в інстаграм під певним хештегом.
«Звісно мені теж захотілося взяти участь і поборотися за головний приз, графічний планшет Wacom Intuos S. Тож я зробила кілька робіт», – розповіла Анна.
Конкурсанти фантазували і втілювали цікаві ідеї. Із 100 заявлених творів журі обрало 10 найкращих, серед яких опинилась і світлина Анни Новіцької.


Власний вибір експерти детально обґрунтували, окремо відзначивши креативність задуму першокурсниці: «Робота дуже класна, позитивна. Надзвичайно цікава ідея, здавалося б, осінь, листя всюди, але таке рішення нам видалось доволі оригінальним. Плюс у цієї авторки були інші чудові роботи. Як ви можете побачити, саме виконання досить просте, тобто тут перемогла креативність і кольорове рішення».
Далі за допомогою сервісу random.org з-поміж 10-ти робіт було обрано три, і перше місце дісталось Анні Новіцькій. «Я рада, що змогла перемогти, адже зараз планшет мені дуже потрібен (до цього малювала мишкою на ноутбуці). Тож вірте в себе й удача усміхнеться вам», – наголосила переможниця.


Із творчою перемогою талановиту першокурсницю привітала завідувачка кафедри графічного дизайну Наталя Удріс-Бородавко, яка побажала студентці вдало скласти першу сесію, продовжити сумлінно опановувати обраний фах, і не забувати, що ініціатива, креатив та удача допомагають досягати успіху.

Контакти