“IT-Планета 2012/2013” у КНУКіМ

Дата: 29.05.2012 | Рубрика: Новини

У Київському національному університеті культури і мистецтв пройде фінал
VI Міжнародної Олімпіади “IT-Планета 2012/13”.

“IT-Планета” – найпрестижніша та наймасштабніша в країнах СНД міжнародна студентська олімпіада у галузі інформаційних технологій для студентів вищої і середньої професійної освіти. Щорічно у ній беруть участь тисячі студентів із України, Росії, Казахстану, Узбекистану та Білорусі.

За всю історію проведення олімпіади вперше її фінальна частина пройде в Україні, а саме у Київському національному університеті культури та мистецтв.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, провідних світових ІТ-компаній.

Основна мета проекту “ІТ-Планета” – сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій, встановлення та розширення зв’язків роботодавців з навчальними закладами та провідними розробники ІТ, підтримка ініціативної та талановитої молоді.

ІТ-Олімпіада стартує на початку нового навчального року  і буде проходити у два етапи:

• перший етап – національні IТ-Олімпіади у кожній країні окремо;
  • другий етап – фінальне змагання за участю переможців національних олімпіад в Україні.

Конкурсні програми олімпіади є унікальними, адже практичні завдання для учасників розробляють спеціалісти провідних ІТ – компаній України, Росії, Казахстану за підтримки офіційних партнерів проекту: Intel, Oracle, Microsoft, IBM, 1C, D-Link, Adobe Systems, Linux-Center, Cisco, EMC и 1С-Битрикс.

Загалом змагання складатимуться із п’ятнадцяти конкурсів, участь у яких буде цікаво взяти програмістам, дизайнерам, системним адміністраторам, економістам, бухгалтерам, а також звичайним користувачам ПК.

Перемога в ІТ-Олимпіаді дає шанс студентам заявити про себе, як про фахівця у сфері ІТ. Для багатьох переможців – це можливість пройти практику у провідних компаніях світу або працевлаштуватись за фахом, реалізувати свої навички та вміння, поспілкуватись з провідними ІТ-фахівцями, обмінятись досвідом, увійти до бази даних перспективних талановитих ІТ-фахівців для підприємств України, отримати кубки, медалі та цінні подарунки від партнерів ІТ-Олімпіади.

Для всіх зацікавлених та бажаючих взяти участь у проекті “ІТ-Планета” КНУКіМ та організатори олімпіади проводять конференцзустріч у форматі круглого столу “ІТ-Планета – 2012/2013 – перспективи, співпраця, завдання”, що відбудеться 31 травня, з 10.00 до 15.00 у прес-центрі КНУКіМ (вул. Щорса, 36; навчальний корпус №2; ауд. 504 ).

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: (044) 529-93-19 – кафедра комп’ютерних наук КНУКіМ, завідувач кафедри – Олена Антонівна Чайковська.