Катя Царик та Юрій Король в Університеті культури

Дата: 13.10.2020 | Рубрика: Новини

Першокурсників факультету кіно і телебачення та мегакрутих творчих особистостей нещодавно згуртувала освітня платформа Університету культури.

До студентської молоді завітали модна кліпмейкерка, талановита режисерка та зіркова випускниця Університету культури Катя Царик і не менш знаний оператор-постановник, майстер своєї справи Юрій Король.

На рахунку у цього тандему понад 100 медіаробіт. Юрій та Катя зустрілися ще на студентських лавах Університету культури і майже 20 років разом, у творчому та особистому житті!

Катя Царик знімала кліпи багатьом відомим артистам, серед яких Джамала, Віталій Козловський, Наталія Могилевська, Людмила Гурченко, Гайтана, а також гуртові KAZKA. Окрім того, вона стала головною режисеркою Національної музичної премії «Українська пісня року», яку відновили Михайло Поплавський та Олег Винник, режисеркою-постановницею п’ятої церемонії нагородження музичної премії M1 Music Awards та цьогорічного святкування Дня Незалежності України в Києві.

Юрій Король підкорив кінопростір, він відомий за фільмами «Кіборги», «Незламна» та «Захар Беркут».

Численні медіа і кінотвори, креативні тандеми, нестандартні рішення, десятки годин знімань – про всі секрети з перших вуст дізналась молодь факультету кіно і телебачення.

Катя та Юрій поділились історією свого успіху, відкрили майбутнім медійникам декілька лайфхаків у роботі над проєктами, розповіли про тонкощі співпраці із зірками та відповіли на запитання першокурсників.

Студенти факультету кіно і телебачення залишилась у захваті від цікавої, змістовної та надихаючої зустрічі з творчими особистостями. Кожен виніс для себе максимум корисного і зарядився новими ідеями та перспективами на майбутнє.