КНУКіМ EVOLUTION! КНУКіМ – НОВА ЕНЕРГІЯ!

Дата: 02.09.2012 | Рубрика: Новини

Неперевершеним гранд-шоу «КНУКіМ EVOLUTION! КНУКіМ – НОВА ЕНЕРГІЯ!» розпочався новий навчальний рік у Київському національному університеті культури і мистецтв.

1 вересня з новим запалом і творчою енергією студенти відсвяткували День знань.

О 18:00 відбувся прямий ефір на Першому національному телеканалі. Вже з перших хвилин трансляції батьки й рідні студентів КНУКіМ змогли побачити на телеекранах своїх дітей, а студентство, зібравшись навколо великої та яскравої сцени, передавало своїм мамам і татам повітряні поцілунки й вітання. На сцені ж вирувало феєричне інтро. У величному танці чарівні музи передавали студентам першого курсу символи «Натхнення» і «Творчості». Продовженням дійства стала посвята першокурсників у студенти.

Урочисту частину відкрив ректор КНУКіМ Михайло Поплавський.

– Вітаю всіх із прекрасним святом – Днем знань, особливо першокурсників богемного Київського національного університету культури і мистецтв! – звернувся із привітаннями до своїх студентів Михайло Михайлович і вручив першокурсникам, символ  гордості кожного студента – студентський квиток КНУКіМ.

– Бажаю, щоб у серці й душі завжди була весна, здоров’я, наснаги, творчих, здорових амбіцій і шаленого студентського кохання! – сказав ректор Університету культури.

Студентка 5 курсу Ольга Шаніс і першокурсник Віктор Мостика виконали гімн студентства  – Гаудеамус. В унісон із ними неперевершено лунали голоси Академічного студентського хору «ANIMA» та всіх студентів Національного університету культури, заряджаючи один одного новою творчою енергією.

Дивовижним для всіх став золотий дощик, який неочікувано почав падати на студентів, як символ старту зіркового життя кожного з них в Київському національному університеті культури і мистецтв.

Отримавши студентський квиток та виконавши Гаудеамус, першокурсники навперегін ділились своїми враженнями та емоціями.

Анастасія Мазуренко м. Антрацит Луганської обл. (режисер естради і масових свят)

– Для мене навчатися в КНУКіМ це мрія дитинства, я довго до неї йшла. Займалася в гуртках бальної та спортивної хореографії, закінчила музичну школу, відвідувала театральний гурток. За життям університету я спостерігала на сайтах, по телебаченню, а тепер я студентка, майбутній режисер і святкую День знань  в Київському національному університеті культури і мистецтв. Мрії здійснюються з КНУКіМ!

Олександр Гарбар м. Рівне (актор театру)

– В мене був вибір навчатися в рідному місті чи приїхати до столиці, але друзі переконали мене. Я студент першого курсу університету культури. Знаю, що професію обрав важку, та я два роки займався в театральній студії. Одне скажу: хто тягне плуга, той досягає мети.

Ірина Клименко м. Фастів Київської обл. (балетмейстер-хореограф)

– Я довгий час танцюю в колективі «Діана» рідного міста Фастова. Мені дуже подобається, хореографії я присвячу все життя. Сьогодні у мене святковий настрій. Сподіваюся, що на високому рівні зможу себе показати і багато чому навчитися тут. Я хочу стати не тільки професійним хореографом, а ще й хорошим викладачем, бо хотіла б навчати дітей.

Анастасія Ткач м. Миколаїв (режисер естради і масових свят)

– Я щаслива! У переддень свята  познайомилася з нашою групою, мені всі сподобались, дуже цікаві творчі люди. В університеті панує піднесений настрій, творчий хаос і це чудово, а в гуртожитку – в сусідніх кімнатах десь танцюють, десь співають, а я хочу спати(усміхається), але це все одно круто і я дуже рада, бо це та атмосфера, на яку я чекала.

Ведучими гранд-шоу були чарівна Ірина Швець та комунікабельний Андрій Джеджула, які постійно підтримували жвавий та веселий настрій студентів, спілкуючись із ними зі сцени. Неординарними жартами та імпровізаціями бадьорив співведучий, студент 5 курсу КНУКіМ Юрій Іванисько.

Запалили студентську публіку драйвом виступи студентів, аспірантів, викладачів Київського національного університету культури і мистецтв та зірок української естради: Тетяни Царик, Олександра Лещенка, Анатолія Матвійчука, Андрія Князя, Наталії Бучинської, Alosha, Петра Чорного, Олени Хлистун, Алли Кудлай, Катерини Бужинської, Інеш, Івана Никитюка, Шаніс, Алли Колос, Андрія Іщенка, Володимира Рибчука, Івана Глубіша та Макса Корнелюка, Тараса Постнікова, Олександра Юхимчука, Сергія Мироненка, Петра Дмитриченка, Олексія Матіаса,  гуртів «Юркеш», «Рвані міхи», «Антитіла»,  «Ділайс» та «Інді».

Найбурхливіші овації та позитивне емоційне піднесення викликав ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Михайлович Поплавський. У фіналі гранд-шоу він ще раз привітав студентство з Днем знань, побажав успіхів у навчанні, щастя, добра, нових творчих досягнень і нагадав, що в понеділок о 9:00 – перша пара.